giorgio.grigio

O uživateli

Uživatelské jméno
giorgio.grigio
Datum registrace
Návštěv
12
Poslední aktivita
Funkce
Member

Aktivita

 • Ahoj. Měl jsem možnost P10 vyzkoušet a je to úplně něco opravdu jiného. Přístroj je lehký má vylepšené funkce pro fotografování. Čtečka otisku prstů se přesunula na přední panel tudíž přišla o některé funkce jako je listování fotografiemi, ale nahrazuje je jinýma. Osobně mám mate 9, ale kdybych neměl byl by to můj další telefon. Je upravený i přední fotoaparát. Vřele přechod doporučuji
  29. March 2017
  • giorgio.grigio
   giorgio.grigio
   Děkuji za odpověď.
   Pomohlo mě to ke koupi. Ale jedno nepříjemné překvapení mě čekalo při rozbalování. V balení totiž nebylo pouzdro (obal), který byl snad na každém videu při unboxinzich a to mám dojem, že i tady na HuaFan. Nevím jestli je někdo nevydelal nebo jej do oficiálního prodeje k telefonu nedali. Což by je nezabylo.
   No, nicméně jsem si jej tedy přiobjednal, ale nějak není skladem. A zákon schválnosti, jak to tak bývá mě telefon vyklouzl a svezl se po zádech na dlažbě a poškrábal jsem si záda což mě neskutečně moc s... mrzí, pardon. Ale kdyby byl v balení ten obal, tak se to nestalo a ochránil by jej.
   Jinak telefon opravdu super. Ale hloda me to, že už je škráblej, což se mě normálně nestává a i třeba po roce mivam telefony jako nove.
   S pozdravem J.