Prodám Huawei P20 Pro

Cabák  
upraveno 6. March v Huawei P20 Pro
Prodám Huawei P20 Pro 128GB černé barvy.
Telefon je v záruce do 30.6.2020, v perfektním stavu.
Po celou dobu nošen v ochranném pouzdře. Na displeji je nalepené ochranné sklo.
Je bez poškrábání a známek používání.
K telefonu mám veškeré příslušenství a platný doklad.
Prosím volat, pokud Vám to nezvednu, napište zprávu, ozvu se později.
cena: 10 000,-

PRODÁNO:

Tel: 608937167
«1

Komentáře

• To sú ceny P20 Pro skutočne tak nízko, že idú po 10k?
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím že je to za použitou P20pro rozumná cena. Já si nechávám mobily vozit z venku ale Evropy vždy regionu 432 a P20pro 10900,Mate10pro 6000kc. Jsou to nové zabalené stroje ale bez záruky. Vzhledem k ceně na co pochybná záruka, že. Již několik let záruku nepotřebuji jelikož když se mi náhodou porouchal hardware tak řekli špatné zacházeni a software si každý přehraje sám.. Takže proč preplacet. Mám tak v rodině již 10mobilu a nikdy nebyl sebemenší problém. Jednou jsem koupil Samsung a reklamoval nabíjecí konektor a našli uvnitř vodu.. IP 68 nějak nepomohlo. Prý špatně utesnena simkarta... A to mě vyléčilo. Kámoš mi to za 5kilo opravil a vodu nenašel. A to opravuje 10let mobily. To jsou věci..
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 1. March
    Prodám Huawei P20 Pro 128GB twilight, kupován v ALZE ...záruka do 28.4.2020. TOP stav.
    Po celou dobu nošen v ochranném pouzdře. Na displeji je nalepené ochranné sklo panzer glass.
    K telefonu mám veškeré příslušenství a platný doklad. 3X pouzdro Spigen.
    cena: 10 000,-
    zájemci 731203203. Praha nebo Opava
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. April
    Taky prodávám, P20Pro Modrá barva, 1SIM, v záruce ještě rok a půl, bez kazů, na sklech vepředu i vzadu NANO ochrana Pikatec, kupováno u Vodafone. Ochranné pouzdro, sklo na displeji samozřejmostí, přidám Huawei supercharge nabíječku do auta, cena 10.000,- Kč pevná, Moravskoslezský nebo Olomoucký kraj výhodou, konec hlášení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Boze chce se mi brecek kdyz vidim tu cenu :) Ja bych pockal az zmizi z kramu. Pak by cena snad mohla zas nepatrne stoupnout :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jó mě to povídej. :smile: Když si uvědomím, že P10+ jsem prodával jen lehce pod Nákupní cenou...)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vždyt se neboj P30,P30Pro půjdou rychle dolů,minimálně o 5000kč, to je standartní u huawei,samsung na tom není o nic líp a pro nás spotřebitele hurá.At žije konkurence.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 8. April
    No, trošku lépe je na tom snad každý, mrkni kolik dnes stojí nová S8+ ;) O rok starší telefon s horším vnitřkem (64GB oproti 128GB např.) stojí cca stejně. Nicméně, kdo tu mluvil o P30?
    Poděkovat autorovi 0
  • Naštěstí kupců je i tady na ostravsku dost :smiley: Jozefe, to se ti uleví co? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • rajs napsal(a):

Vždyt se neboj P30,P30Pro půjdou rychle dolů,minimálně o 5000kč, to je standartní u huawei,samsung na tom není o nic líp a pro nás spotřebitele hurá.At žije konkurence.

Oni kdyby ten telefon tak nesmyslne nenapalili na zacatku, tak by si lepe drzel cenu a prodeje by byly taky lepsi.

Poděkovat autorovi 0
  • No když vezmu, že případný prasklý displej tě vyjde na 6999, tak ten telefon za 10 je drahý protože je vlastně neopravitelný. Při původní ceně přes 20 těch 7 je poměrově třetina, teď při poměru 1:1 vyjde levněji to vyhodit a koupit něco jiného :neutral:
    https://consumer.huawei.com/cz/support/screen-renewal/
    Poděkovat autorovi 0
  • Je zajímavé že povodní cena displaye na Mate 20pro je nižší než u P20pro. Sice ne o moc, ale přece. Když vezmu kvalitu a zaoblení čekal bych opak. Neberu teď problém s displayem co byl u Mate 20pro
    Poděkovat autorovi 0
  • Plus čtečka v displeji, takže taky jsem čekal u Mate20Pro větší pálku a u P20Pro tak poloviční cenu.
    Ale asi se snažil Hua maximálně ušetřit. Sice se dostal na nižší cenu než u P20Pro, ale viz problémy jak u LG tak u BOE...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdarec tak kdyby někdo chtěl nechám ten šuplík p20 pro za 8000 :)) mám k němu pár obalu včetně vodotesneho. Necelej rok starej takže v záruce alzy. Nosej bez skla takže stopy nošení jsou ryha žádná. Lokace litomerice. 776 788 366 Zdeněk
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdyby měl někdo zájem, mám k prodeji svůj Huawei P20 Pro Twilight 128GB, kupován na Alze v listopadu 2018, takže stáři teprve půl roku. Je naprosto bez škrábanců, jako nový. Mám k němu dvě pouzdra. Cena 10 000. Chomutov a okolí. Kdyžtak pište na TEL : 732 508 176
    Poděkovat autorovi 0
  • Jdes do P30 pro?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jop, už ji mám, P30 Pro 256GB
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad sis pořádně pomohl. Gratuluji. A teď najít pořádné sklo které bude pokrývat celý display a bude fungovat čtečka. Což jak jsem četl není zase až tak jednoduché
    Poděkovat autorovi 0
  • Koupil jsem folii od Spigenu a sedí super. Sklo už nikdy, nemam na to nervy
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky řešení. Aspoň bude čtečka spolehlivější..
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.