Update emui 9.1

Stále mi nepřišla aktualizace na emui 9.1 je na tom někdo stejně?Četla jsem že ji dostaneme v červenci a nic se neděje.Děkuji za odpovědi

Komentáře

• Řekl bych že tak polovina majitelů ji ještě nedostala. A podle aktivity v příslušném tématu na novém fóru to vypadá že ji dostaly tak 3 lidi
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo zatim ji ma par lidi (slavne huawei vlny aktualizace. Proc neres , proste cinsky mozek) pak dost lidi preslo na novejsi mobil. Jako ted se divam na honor 20 pro za 12900 s 8gb ram a 256gb pamet? Ou tohle je hozena rukavice.
    Poděkovat autorovi 0
  • Johny181 napsal(a):

Řekl bych že tak polovina majitelů ji ještě nedostala. A podle aktivity v příslušném tématu na novém fóru to vypadá že ji dostaly tak 3 lidi

Aktualizace chodi, jen to nove forum neni moc userfriendly, tak tam nikdo radeji nic nepise :)

Poděkovat autorovi 0
  • Juchů, právě dorazila aktualizace z 270 na 286 a posléze i 311, tak jsem zvědavá, jak to bude šlapat
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 13. August
    Pro me dulezitou zmenou je, ze se na displeji pri prichozim hovoru opet zobrazuje organizace. Dalsi veci je prepracovany fotoaparat. Aktualizace mi opet zapla sama u nekterych aplikaci optimalizace baterie, na to pozor a radeji zkontroluj, pak te nemusi chodit nejake notifikace.
    Poděkovat autorovi 0
  • mám problém: jak se dá vypnout to věčné ověřování otiskem prstu ? zacalo to tedka s updatem.chce to po me u mnoha aplikací a je to dost otravné..díky moc!!!
    Poděkovat autorovi 0
  • A nemáš v nastavení zabezpečení zapnut Zámek aplikace? Nic podobného jsem zatím u nikoho neregistroval.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.