Náhrada Huawei Nova

Hezký den všem, poradíte náhradu za Huawei Nova? :-)

S telefonem jsem byl nadmíru spokojen a sloužil zcela bez problémů 3 roky bez zaváhání, nicméně se na něm projevuje opotřebení, které už asi nechci řešit. Konektor vlivem častého nabíjení (aktivně používáno v režimu dual SIM a chytání signálu v horách) vypovídá službu a baterka už taky není nejčerstvější. Dost často mi chybí RAMka i vnitřní paměť a zužitkoval bych APTx kodek.

Huawei chrlí jeden model za druhým, ale přiznám se, že to nestačím pořádně sledovat a pročítat fóra ohledně vyladěnosti ROMky. Jelikož Nova byla v tomto ohledu bez jediného problému (možná právě proto, že jsem nikdy záměrně neaktualizoval :-D ), chtěl bych opět něco, co bude fungovat bez záseků a restartů. Zároveň mám limit velikosti telefonu do 145mm a max do 150g. Velikost displeje neřeším, bohatě mi stačí 5", ale to už dneska nikdo nevyrábí. RAM 6-8GB. Nechci celoskleněná záda. Jelikož hodně volám, chci něco s menším zářením SAR, ideálně do 1W/kg. Využil bych vyšší odolnost, ale to už bych chtěl asi příliš.

Existuje něco, co splňuje moje nároky, nebo se pohybují v říši snů? Nejlépe bych zase pokračoval v rodině Huawei. Co se konkurence týče, rozměrově a výkonově by šel Samsung s10e, ale samsungů jsem měl několik a vždy to bylo obrovské trápení (věčně chyběla RAM, telefony se brzdy začaly sekat a restartovat a bylo třeba dělat HR reset aby se s nimi dalo pracovat), ROMky věčně něco stahovaly a zasíraly telefon.

Poradíte? ;-)

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.