Neostré foto při horším světle

Oldura  
upraveno 16. July v Huawei Mate 10 Pro
Zdravím všechny a rád bych poprosil o radu. Zakoupil jsem Mate 10 pro a jsem spokojený až na fotky za zhoršeného světla. Nejsem schopný vyfotit ostrou fotku. Je to vada telefonu, nebo to tak prostě je? Všude vidím na recenzích krásné fotky v noci, ale měl jsem samsung s8 a nepodařilo se mi vyfotit neostrou fotku, tak nevím.

Komentáře

• Ahoj, projdi nase fotky tady. Budes mit porovnani... A jestli se ti nase fotky budou zdat ok, tak muzeme "resit"... Mne prijdou fotky i za sera ostre. A uplne hloupe - zkus otrit cocky... Obcas se divim, ze mam divny fotky, otru cocky a je to ok...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem koukal na fotky a vypadají dobře, nechápu... V šeru není schopen zaostřit....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. July
    Máš nejaké fotky na ukážku? Nie, že by som ti neveril alebo čo, ale zo zvedavosti, že čo ti to vlastne robí...
    Medzičasom by som skúsil vymazať dáta aplikácie fotoaparát alebo spraviť Wipe Cache telefónu. Je to síce malá šanca, žeby to bola SW chyba, ale človek nikdy nevie "kedy motyka vystrelí" ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejdou mi nahrát obrázky... Je to prostě rozmazané... Není to vůbec ostré a stačí trocha tmy nebo šera....
    Poděkovat autorovi 0
  • S nočními fotkami nemám žádný problém tady je příklad foceno za hodně špatných světelných podmínek a skoro za úplné tmy. image
    IMG_20190713_213858-01.jpeg
    3968 x 2976 - 3M
    Poděkovat autorovi 0
  • Nahrat sem fotky je trochu orisek, ale pres prnt.sc nebo jiny portal a vlozeni odkazu, to bys mohl zvladnout :smile: a to je novy telefon nebo z druhe ruky?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tahle se zeptám... Při nižším světle.... Bez blesku... Vyfotíte rozmazání fotku? Nebo normálně ostříte? Máte z 5 pokusů 5 kvalitních fotek? Děkuji... Telefon je 5 měsíců starý a používal ho doktor... Jen je mi divné, že telefon co neostří by byl vyhlášen za nejlepší fotomobil roku... Přemýšlím o reklamaci nebo prodeji....
    Poděkovat autorovi 0
  • No nevim a zkusit s tim zajit do servisu, co reknou tam? Jen se zeptat... Jestli tedy v okoli nejaky mas... A pripadne pak ta reklamace no... :confused:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak odnešen do servisu. Jsem zvědavý... No v práci jsem porovnával s mate 10 lite a lite krásně ostrý. Teď mám lg g6 a super, jen ta baterka mizí před očima :-D doufám, že to bude ok, chtěl bych si ho nechat :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Drzim pesti :smile: ja jsem z rady Mate 10 porad nadsena :smiley: lite jsem teda v ruce nemela, ale procko mam doma stale jeste rozsekane (kovarova kobyla...) A za 2 mesice to bude rok, co jedu na neprocku :smile: a dej vedet, jak to dopadlo...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.