Servisné dni prvýkrát na Slovensku - zľava na opravu

Pre našich zákazníkov prinášame prémiovú Starostlivosť. Vo vybraných servisných centrách budú vždy pravidelne každý mesiac v posledný štvrtok, piatok a sobotu prebiehať Servisné dny Huawei, v rámci ktorých si môžete nechať opraviť telefón za zvýhodnenú cenu! Príďte počas servisných dní a získajte zľavu 30 € z celkovej ceny nezáručnej opravy. Kompletné podmienky nájdete priamo na našich stránkách tu.

Ponuka je dostupná vo vybraných servisných centrách FixServis Avion, FixServis BoryMall, FixServis Aupark, FixServis Central a FixServis Mlyny Nitra.

image
Servis.PNG
1080 x 1080 - 725K

Komentáře

• Dobre vedieť aj keď doposiaľ som zo žiadnym telefónom Huawei nemal žiaden problém. Za mňa veľká spokojnosť a v prípade potreby je dobré že niečo takéto je aj na SK.
    Poděkovat autorovi 0
  • Len škoda,že Blava.Takže nič pre 90% majiteľov Huawei mobilov
    Poděkovat autorovi 0
  • V budoucnosti chceme prémiový servis zajistit pro naše zákazníky také v dalších městech na Slovensku :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • vcera som vyskusal servisne dni huawei v Nitre. isiel som okolo tak som sa bol zo zvedavosti opytat. kedze som mal stale povodnu original foliu, uz bola znicena. chlapec nasiel v krabici novu, staru odlepil, vycistil a nalepil novu. foliu daval original huawei. takze za mna spokojnost
    Poděkovat autorovi 0
  • no tak folia aj ked bola. original huawei tak. kvalita... po. tyzdni uz su 2..3...4....fuuu same skrabance. a to telefon nosim stale rovnako, klasika..
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.