Výměna zadního skla

Dobrý den/Ahoj,
protože mi prasklo zadní sklo, rozhodl jsem se pořídit si náhradní OEM, a provést opravu sám. Vše proběhlo v pořádku, ale zapoměl jsem zpět našroubovat bracket, který drží konektor snímače otisku prstu - ten funguje bez problému. Moje otázky zní - vadí to? Mám se tím hodně stresovat? Je velká pravděpodobnost, że by se kvůli tomu odpojil?

Díky :)

Komentáře

• @jeff.rey Je tam asi šanca odpojenia v prípade silnejšieho pádu alebo aj viac slabších(môže ho akoby vytriast) , vtedy však je riziko aj iného poškodenia ako si sa už určite aj sám presvedčil inak tie konektory držia celkom dobre a neverím že by vypadol len tak.
    Poděkovat autorovi 1
  • bambisbambis  
    upraveno 23. June
    Spomienka na môj poškodený NOVA 3, taký som ho už ale kúpil a našťastie mi to vymenili zadarmo, pri reklamácii displeja vrámci dobrých vzťahov k zákazníkovi. Mám tam teda opäť originál a telefón je stále ako nový. HUAWEI :+1:
    Nové OEM sklo z Ali je odložené v šuplíku, to som objednal hneď keď som kúpil tento poškodený(inak plne funkčný) telefón s tým že si ho tiež vymením sám. Vyzerá inak celkom dobre, že to nieje originál je vidieť hlavne tým že tam chýbajú tie malé písmenká pri logu HUAWEI
    image
    Spomínané sklo
    image
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.