Hodinky Huawei Watch GT umí česky (update 1.0.8.34)

Před několika týdny jsme začali uvolňovat očekávaný update pro hodinky Huawei Watch GT, který přináší podporu českého jazyka (a samozřejmě také slovenštiny). Na překladu se pracovalo několik týdnů, přesto můžete v hodinkách najít několik popisků, které nejsou přeloženy úplně správně (případně nejsou přeloženy vůbec). Pokud na takový narazíte, dejte nám prosím vědět v tomto tématu. Přidejte také přesné umístění, kde se špatný překlad nachází. Postaráme se o předání vašich podnětů tak, aby s následujícími aktualizacemi byly hodinky Huawei Watch GT opět o něco lepší. Děkujeme za pomoc a podporu.

image
Watch_2.JPG
900 x 598 - 330K
Štítky:

Komentáře

• Pridám prvé postrehy.
    Keď sa stiahne roletka a klikne sa na mesiačik (režim nerušíť) vybehne nepreložená potvrdzujúca hláška.
    image

Ďalej, pri výbere pohotovostného ciferníka je "Type" namiesto "Typ".
    image
    IMG_20190610_180219.jpg
    3968 x 1984 - 2M
    IMG_20190610_180401.jpg
    3968 x 1984 - 2M
    Poděkovat autorovi 1
  • den v týdnu ciferník 24 hod
    Poděkovat autorovi 0
  • Keď sme u tých ciferníkoch. Na týchto dvoch nepreložené "kroky".
    image image

A na tomto ciferníku nepreložené "batéria".
    image
    IMG_20190610_203839.jpg
    3968 x 1984 - 2M
    IMG_20190610_204000.jpg
    3968 x 1984 - 2M
    IMG_20190610_204029.jpg
    3968 x 1984 - 2M
    Poděkovat autorovi 1
  • Lion74Lion74  
    upraveno 11. June
    Určite tam nemá byť "Zvyšok" predpokladám že tam má byť "V kľude"
    image
    jpg
    jpg
    IMG_20190611_113424.jpg
    1M
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. June
    Update 1.0.8.34 - Super, vše běží plynule v českém jazyce, jen doplňuji, že u dvou ciferníků Colorful a 24-hour Time nejsou přeložené dny do českého jazyka. Zkoušel jsem ciferník 24-hour Time odstranit a znovu nainstalovat, ale nic. Pak jsem zkoušel hodinky ještě restartovat, ale beze změn. Pro mě to není nijak zásadní, ale každý detail se počítá :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jsem s hodinkami za 7 měsíců co je mám maximálně spokojený. Nyní po update se ale občas stane to, že když chci zapnout hodinky tlačítkem, tak nereagují. Musím jej zmáčknout několikrát a pak mi přeskočí již do nabídky. Zřejmě nějaký drobný Bug. A co se týká měření tlaku, tak to taky nesedí. Nevím zda je v mých hodinkách nějaký problém, ale max tlak mi ukázaly snad někde do 980 hPa. Chápu, že v hodinkách nebude přesný senzor, ale i tak. Jinak super. Díky mému nákupu si v rodině koupili další 2 ks a jsou taky max spokojeni
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 14. June
    senzor je poměrně velmi přesný (měřeno dle různých meteostanic-rozdíl cca +- 2 hPa), ale musíš si uvědomit že tlak ukazuje v absolutních hodnotách a nikoliv přepočtený na hladinu moře, co se uvádí ve všech předpovědích.. takže čím výš nad mořem, tak tlak bude vždy ukazovat nižžší.. prostě fyzika.. nakonec můžeš si jej na tlak u hladiny moře přepočítat sám, dle vzorce kde je třeba zahrnout více proměnných..

tu se mrkni třeba na aktuální tlak na různých stanicích v různých výškách
    http://portal.chmi.cz/aktualni-situace/aktualni-stav-pocasi/ceska-republika/stanice/profesionalni-stanice/tabulky/tlak-vzduchu
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok. Já jen, že Garmin Fenix 5x Plus, ukazovaly jiné hodnoty ve stejném místě.
    Poděkovat autorovi 0
  • A garminy se třeba plést nemůžou?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.