Nedorucuje správy (whatsapp)

Zdravím, neviem či je to len u mna, alebo s tym mate este niekto skúsenosť.
Ide o to, ze whatsapp mi casto doruci spravu az po otvoreni aplikacie. Pozeral som sa aj na ine fora a pouzil nastavenie ake odporucali (aby bateria neobmedzila aplikaciu...)
Neviete ako na to resp. Ako ste to riesili?

Komentáře

• To samé Messenger lite nebo hangouts.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stáva sa to na WiFi alebo dátach?
    Ak na WiFi, tak máte povolené "WiFi zapnuté v režime spánku"?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě mě napadá, jestli máš nastaveno "ponechat spuštěné na pozadí" Já to mám nastavený takhle a všechno OK
    Screenshot_20190605_074659_com.huawei.systemmanager.jpg
    1080 x 2340 - 274K
    Poděkovat autorovi 0
  • @duddi Predpokladám, že si obnovoval zo zálohy. Ak áno, tak vtedy to nefunguje ani po nastavení vypnutia obmedzovania batérie v Špeciálnom pristupe. Jedina možnosť, je reset a obnoviť opat, ale bez aplikácii, tie treba stiahnuť nanovo z Google Play. @Tommy_CZ - Hangouts to robil najviac, trvalo mi pokiaľ som na to prišiel že je to obnovou zo zálohy.
    Poděkovat autorovi 1
  • Musis nastavit pravidla pro neukoncovani app a nevypinani internetu.
    Poděkovat autorovi 0
  • No nastavenia ako su na screene tak mam, a udaje sa prenasali do telefonu cez phone clone ale whatsapp ma svoju zalohu na nete. Nastavenia wifi pozriem este. Pravidla pre apku/net su nastavene. Zatial to vyzera na tu obnovu apky. Ale ze by sa mi chcelo resetovat tel..... :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Aplikace-aplikace-specialni pristup (nahore vpravo 3tecky) , optimalizace baterie , najit app a dat neni povoleno?
    Poděkovat autorovi 0
  • Existuje nějaký způsob jak protlačit vývojářům EMUI že s tím máme vážné problémy? U předchozích telefonů jsem občas musel nějakou aplikaci dat na ten seznam, ale proklikal jsem se k tomu vždy intuitivně docela rychle. U P30 Pro jsem to nastavení hledal snad půl hodiny a musím tam dávat úplně všechno.
    Hlavně nechápu proč je to potřeba, jsou to často aplikace co by měly být normálně probuzeny intentem od Firebase Cloud Messaging služby, takže ta aplikace nemusí vůbec zůstávat v paměti.
    Za mě je huawei telefon takto neprodejný běžnému uživateli pokud mu v normálním stavu nechodí zprávy z IM aplikací.
    Poděkovat autorovi 0
  • Divny nazor.
    Staci nastavit a jde vse jak ma jit.
    Takze nevim , proc by mel byt emui nepouzitelny.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.