Huawei P30 Pro | Update 9.1.0.161

upraveno 11:05 v Huawei P30 Pro
Už několik dní testuji ve svém telefonu nový update s označením 9.1.0.161 a předpokládám, že brzy se dostane také do vašich mobilních telefonů. Na co se můžete těšit? Máme zde květnové bezpečnostní záplaty pro operační systém Android, došlo k dalšímu zvýšení kvality fotografií. Nově můžete zaznamenat druhý obličej, pokud pomocí něj odemykáte svůj mobilní telefon. Poslední novinkou je možnost zobrazovat zprávy a oznámení na zamknuté obrazovce s živou tapetou.

Po přibližně dvou týdnech můžu říci, že Huawei P30 Pro po této aktualizaci nadále funguje výborně. Je rychlý, spolehlivý a má skvělou výdrž na jedno nabití. Osobně mám navíc pocit, že se srovnaly barvy při natáčení duálního videa, dříve tam byly rozdíly výraznější. Ale aktivně tuto funkci nepoužívám, pouze jsem ji po aktualizaci vyzkoušel. Nadále platí, že s každou novou aktualizací je naše nejnovější vlajková loď lepší a lepší. Uvidíme, co přinese aktualizace příští měsíc, možná to tentokráte budou pouze nové záplaty, třeba ale naši vývojáři opět posunout modely Huawei P30 a Huawei P30 Pro více kupředu. Jakmile aktualizace dorazí do vašeho přístroje, přidejte do tohoto tématu své dojmy a zkušenosti.

image
P30Pro.jpg
432 x 936 - 118K
Štítky:
«13456

Komentáře

• Zeptám se blbě, protože p30je můj první Huawei... To vážně vycházejí aktualizace(třeba jen bezpečnostní záplaty) tak často? U LG jsem měl asi 2 za rok a Samsung na tom nebyl o moc lépe :-D
    Poděkovat autorovi 1
  • Pro většinu portfolia vychází bezpečnostní update každý měsíc, ale u některých telefonů to bývá v podstatě o měsíc později (v květnu dubnové záplaty a analogicky jiné měsíce).
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud by se podařilo vylepšit kvalitu fotografií opravdu k lepšímu, tak to by bylo velké plus, protože barvy nejsou úplně optimalizovaný. Co myslíš ty Jozef? Fotí to lépe? I co se týče barev? Díky
    Poděkovat autorovi 1
  • Pokud se bude fotit stále na automat nebo automat s AI, tak nikdy nebudou barvy podle skutečnosti, to už je za éry fotoaparátů.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Pokud se bude fotit stále na automat nebo automat s AI, tak nikdy nebudou barvy podle skutečnosti, to už je za éry fotoaparátů.....

Dovolím si nesouhlasit... Automatika vždy řešila prioritně clonu, čas atd... I ten Samsung na automatiku má vernejsi barvy a můžu mít vyple AI na P30PRO (barvy si může autor vždycky dodatečně vysponovat, ale i stahnout), proto by mělo být prioritou zachycení co nejvernejsiho snímku...Od dalšího hraní s fotkama je tu treba i ten noční mód...
    Poděkovat autorovi 0
  • když on svět je už někde jinde.. málokdo si chce s fotkama dodatečně hrát to zaprvé... a za druhé dnes je trend že z foťáku musí lézt prostě líbivé fotky... né žádná nuda šeď skutečnost (a přiznejme si že nepřikrášlený svět nikoho nebere) .. dnes aby fotka třeba v časopise zaujala, musí být nebe modré a tráva zelená. nějaká věrná "vyblitinka" podle skutečnosti už nezaujme.. ale těžko říct jestli bohužel.. mně osobně barva nijak nevadí, naopak, když je pouze podle skutečnosti rád ji pomůžu.. zabijte mě.. apropo na zrcadlovku jsem za velké tisíce kupoval polarizační filtry a to jen aby barvy lépe vylezly (pro info 82 mm profi polarizák stál před mnoha lety 4 500,-.. :smile:
    Poděkovat autorovi 4
  • lublub  
    upraveno 4. June
    ve verzi 163 pro čínu dostává displej DC dimming na rozdíl od dnešního pulzního stmívání.. sem zvědav jak si poradí s barvami..
    https://www.gsmarena.com/huawei_p30_and_p30_pro_update_enables_dc_dimming-news-37309.php
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan nedal by sa niekde ulozit ten porsche font na stiahnutie ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud už jste někdo nainstaloval 9.1.0.161 - nezměnilo se vám nastavení baterie u aplikací? Mám pocit, že se mi některé aplikace přepnuly na automaticky, ačkoliv jsem je téměř jistě měl na ručně.

Porsche font se podívám, jestli najdu...
    Poděkovat autorovi 0
  • zajímavý že na FF 161 není ještě schválena..
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím, jestli je to problém jen 161 nebo to bylo už předtím, ale dualview video má vyloženě hnusné rozlišení (nebo vysokou kompresi, nízký datový tok, nevím) leze z toho úplně něco jiného, než bylo slibované v těch promovideích, o tom se ví a bude se to řešit nebo ne? @Jozef_HuaFan
    Poděkovat autorovi 0
  • @lub schválený je skoro 14dni
    Screenshot_20190605_164126_com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder.jpg
    1080 x 2340 - 280K
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 5. June
    hmm to je divné.. já schválený nemám ani jeden z těch tří 161

Poděkovat autorovi 0
  • Tak dneska ráno aktualizace dorazila ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 6. June
    mně taky.. :smile:

první dojmy: vypnutí telefonu rychlejší (3s s hláškou že se vypne).. tele je v hledáčku už správně zaostřeno, resp. detailněji prokresleno.. barvy mezi objektivy lépe srovnány.. širokáč se zdá že neni tak přesaturován a překontrastěn, vylepšena vinětace.. druhý gesicht funguje (je dobré pro brejlovce jedna s a druhá bez či pro baby jedna fotka čarodějnice ráno a druhá s už nasazeným obličejem) .. konec hlášení :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • lublub  
    upraveno 6. June
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Pokud už jste někdo nainstaloval 9.1.0.161 - nezměnilo se vám nastavení baterie u aplikací? Mám pocit, že se mi některé aplikace přepnuly na automaticky, ačkoliv jsem je téměř jistě měl na ručně.

Porsche font se podívám, jestli najdu...

u mě se nastavení nezměnilo, jen vyskočila hláška že se "google fotky" často spouští na pozadí což jsem dříve nezaznamenal.. ale je možné že dříve jsem měl upozornění vypnuté a teď se znovu zaplo..
    Poděkovat autorovi 0
  • super, tentokrát mezi prvními :smiley: vč. aktualizace od operátoraimage
    Výstřižek.JPG
    686 x 994 - 74K
    Poděkovat autorovi 0
  • já mám od stejného operátora aktualizaci DT.CZE 9.1.0.2(LT)
    Poděkovat autorovi 0
  • xenon04xenon04  
    upraveno 6. June
    @lub předtím jsem měl DT.CZE 9.1.0.6(CT) a ta aktualizace měla něco kolem 1MB, přišla mi tuším s fw. 124
    součástí téhle aktualizce jsou aplikace od T-Mobilu: TOP Aplikace a Můj T-Mobile
    obojí lze odinstalovat
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.