Automatické mazani mailov starších ako 2 tyzdne

Ahojte, Email od Huawei mi maže staršie maily. Pred tým som mal Samsung a keď som v nastavení dal ze zobraziť všetky tak mi tam ostali navždy. Teraz keď dám tu možnosť tak mi ich maže. Neviete kde sa to nastavuje?
Screenshot_20190529_231215.jpg
1080 x 1859 - 138K

Komentáře

• Skus APP Spravca Telefonu->v pravo hore nastavenia->a vypnúť automaticke mazanie nepotrebnych suborov....
    Poděkovat autorovi 0
  • Palur napsal(a):

Ahojte, Email od Huawei mi maže staršie maily. Pred tým som mal Samsung a keď som v nastavení dal ze zobraziť všetky tak mi tam ostali navždy. Teraz keď dám tu možnosť tak mi ich maže. Neviete kde sa to nastavuje?

To co píše @slypo007 je jedna varianta. Já osobně používám gmail klienta od google a nemám problém s nastavení. Umí přehledně zobrazovat více schránek. V telefonu mám tři schránky: firemní, osobní a starší osobní. Když nastavím zobrazovat všechny emaily, tak gmail funguje tak že zobrazuje cca 30 emailů a další jsou skryté. Když sjedeš v emailu až dolů gmail se aktualizuje a zobrazí ti dalších cca 30 starších emailů. Výhoda je v tom, že nemáš zahlcenou schránku a když potřebuješ vyhledat jeden konkretní email tak gmail ti samozřejmě prohledá i emaily, které jsou schované.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.