EMUI 9.0

Vzhledem k posledním událostem, bych se podpory rád zeptal jak to vypadá s aktualizací na EMUI 9.0?

Děkuji
«13

Komentáře

• Tak předpokládám, že to moderátor viděl ale radši strčil hlavu do písku. Bylo by super, kdybych dostal jakoukoli zpětnou vazbu ale tohle hovoří za vše... Telefon od Huawei nikdy víc.
    Poděkovat autorovi 1
  • Moderátor má někdy také dovolenou a fórum navštěvuje méně. Počítám, že update by se mohl objevit příští měsíc.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. June
    Tak já jsem přes HiCare aplikaci dostal pozvánku a v nastavéní se posléze objevila možnost stáhnout EMUI 9.1

Moc změn tam kupodivu není.
    Poděkovat autorovi 0
  • U me taky dorazila pozvanka
    9.1 tak budu stahovat az budu doma.
    Pisou,ze se lze vratit zpet na 8 takze by to melo byt bez rizika...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak mně už se taky stahuje... 3,05GB chvilku potrvá.
    Poděkovat autorovi 0
  • A je to tadyyyy už se to stahuje :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro nedockavce:

https://androidhost.ru/2AUo

Je to Service ROM, takze se telefon vymaze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Proč jít do té Service ROM, když se dá stáhnout oficiální verze Pie 9.1.0.115 s EMUI 9.1? Stačí spustit HiCare, odsouhlasit nabídku na update a pak už normálně v aktualizaci systému spustit... Tentokrát to sice trvá dlouho, ale výsledkem je kompletní přechod na 9.1 bez ztráty dat (aspoň jsem zatím nezjistil, že bych o něco přišel).
    Poděkovat autorovi 0
  • vovi napsal(a):

Proč jít do té Service ROM, když se dá stáhnout oficiální verze Pie 9.1.0.115 s EMUI 9.1? Stačí spustit

A/ vim, jak funguje HiCare, ale dik
    B/ to, ze to tobe nabidlo upgrade v HiCare jeste neznamena, ze tu nabidku dostane kazdy
    C/ "Pro nedockavce"
    D/ Hezky den! :smile:

Poděkovat autorovi 2
  • Nabídnuto přes HiCare, úspěšně nainstalováno. Žádnou výraznou změnu nevidím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zena prisla aktualz. normalne
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak aktualizovano a trd to zkousin. Mam ale pocit ze tel se trochu vice zasekava.. Dela to nekomu taky?
    Poděkovat autorovi 1
  • Asi by to htelo hard reset,ja na nem uvazuji po aktualizaci
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak po pár dnech na EMUI 9.1 mě potěšila výdrž baterie na jedno nabití systém je celkově svižnější po Aktualizaci jsem udělal klasický tovární nastavení a telefon jede jak má Aktualizace se povedla.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, dostal jsem taky EMUI 9.0 na svym P smart, ale po 2 dnech se mi nechce zobrazovat oznámení z aplikací, jako ukazuje se to, ale pise to jen ze mam treba nove oznameni, ale ja chci aby to psalo co v tom oznameni je, dekuju kdyz tak za rady
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,
    mám P Smart a zkusil jsem na začátku týdnu přes HiCare aktualizaci na EMUI 9.1 a vše bylo úspěšně. Mám ale ještě P20 a tam to stejným způsobem nejde a přitom by aktualizace na něj snad měla být k dispozici dřív. Provedla se mi jen aktualizace bezpečnostních záplat na květen 2019, takže firmware je 9.0.0.280 (C432E7R1P11), ale EMUI je stále 9.0.0. Zkusil jsem podle nějakého návodu i vyčistit data v updateru, ale to nic nezměnilo.

Tušíte někdo jak docílit, abych také aktualizoval? Přes aktualizaci systému není nic nového a přes HiCare se mi taky hlásí, že není aktualizace. Stahovat ROM se mi úplně nechce. Díky za případné info.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak uz je to v pohode, problem byl ten ze sem mnel zaplej zamek aplikace a tim pádem aplikace ty oznameni ukazovaly skrytě :D jinak u EMUI 9.1 u P smart si nemuzu stěžovat:) system jede svižněji a rychle, a výdrž baterky se trochu zlepšila, takze za mne EMUI 9.1 běží na P smart bez problémů
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizováno, ale systém je nějaký zasekaný. Poradí prosím někdo co s tím? Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za info Adam7777777. To jsem někde přehlédl. Tak trochu mě to překvapuje, že P20 bude později. Nezbývá než vydržet.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.