Nefunkční bluetooth při hovorech a přibarvené/dokreslené fotografie

Zdravím,

mám dva dotazy. První je k bluetooth, donedávna mi normálně fungovalo připojení telefonu, ale během jednoho dne mi přestaly fungovat hovory. Mohu si pouštět hudbu, spárují se mi kontakty (i když ne většinou ve voze všichni), ale když dám z auta volat nebo přes bluetooth sluchátka, prostě nic. Předtím se mi vše vypnulo a hurá na hovor. Nevypnul jsem někde něco, netušíte?

A druhá věc je k fotografiím. Nova fotí skvěle, ale občas, zejména když převažuje jedna barva, tak fotky přibarví nebo spíše dokreslí a někdy to vypadá skoro jako komiksově. Nemám nastavené AI ani HDR. Mám tedy něco právě zapnout či nikoli?

Díky předem a přeji fajn den.

Jarda
IMG_20190523_123642.jpg
2816 x 1838 - 2M

Komentáře

• Aby bylo lépe vidět :wink:
    image
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 23. May
    Díky a tady to není ještě tak markantní a je to vždy zejména, když napíše telefon, zaostření fotky, držte přístroj rovně nebo jak to tam je :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Řešil sem to stejné, někdy si telefon fotky tak přikreslí až je to nepěkné.. Fotím proto převážně do režimu PRO, tam si nastavíš co potřebuješ bez zbytečných efektů.. Navíc jestli umíš s RAW, tak si s tím můžeš v pc pěkně pohrát :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Zdravím, díky moc, nějak jsem se sem nedostal, bluetooth začalo šlapat během pár dní opět normálně a fotky zkusím režim PRO, jako většinou mi to nevadí, ale někdy je to fakt krutě dokreslené :smile: Fajn víkend.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.