Prohlášení společnosti Huawei

Společnost Huawei významně přispěla k vývoji a růstu operačního systému Android ve světě. Jako jeden z klíčových globálních partnerů Androidu jsme úzce spolupracovali s jeho aplikační platformou s otevřeným zdrojem, abychom vyvinuli systém, ze kterého mají prospěch uživatelé i celé odvětví.

Společnost Huawei bude i nadále celosvětově zajišťovat bezpečnostní aktualizace a poprodejní služby pro všechny smartphony značek Huawei a Honor, stejně tak pro tablety, které si zákazníci zakoupili nebo jsou aktuálně k dispozici skladem. Budeme i nadále vytvářet bezpečný a udržitelný softwarový ekosystém, abychom zajistili, že naši zákazníci po celém světě budou mít s našimi výrobky tu nejlepší zkušenost.

Rádi bychom s vámi také sdíleli prohlášení společnosti Google:
"Postupujeme v souladu s nařízením a přehodnocujeme jeho dopady. Google Play a bezpečnostní ochrana od Google Play Protect budou uživatelům našich služeb nadále fungovat na stávajících zařízeních Huawei."

Všechny chytré telefony a tablety Huawei, které jsou již na trhu, včetně těch, které byly prodány, jsou právě v prodeji nebo čekají na dodání, budou nadále z naší strany podporovány včetně bezpečnostních aktualizací.

Informace najdete také zde.
«13456734

Komentáře

• A co bude za 3 měsíce až dojde zásoba součástek a politická situace se nezlepší?
    Poděkovat autorovi 0
  • Je zajímavé, že se zatím mluví jenom o zákazu pro Huawei. Pokud to člověk pochopí svým hloupým selským rozumem, tak by každá čínská společnost měla vládě poskytovat informace. Tak kde jsou ty totální zákazy pro ostatní firmy?

No jo vlastně, oni nemají takové prodeje výrobků a nějak zatím neohružují stejné výrobky od USA, zatím :mrgreen:

Pokud jsem prodával zboží Huawei v řádech milionů $ a mám i nějaké zásoby, budu straaaašně rád za takovou krásnou podpásovku.
    Poděkovat autorovi 1
  • PS: že bysme věřili, že nikdo nikoho nešpehuje, z to jsme už dávno vyrostli. Holt někomu se to dokáže, někomu ne a je sranda, že zrovna ten je na tom bitej nejvíc... :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Být úspěšný se prostě nevyplácí :smiley:
    Poděkovat autorovi 3
  • Špehujou všichni, tady jde vyloženě o peníze, to všem dojde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlavně bych zatím opravdu neplašil a počkal až na konkrétní výsledky jednání. Všechno je zatím nouzové a dočasné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsi koupim misto P30 Samsung.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 20. May
    To já ne, taky jim nevěřím.

Jinak jsem ale taky pro příště rozhodnutej, jenom budu muset hlídat sousedku s vlastním kelímkem a výrobce kelímků:
    image
    A050331_DNO_KELIMKY_6_V.JPG
    350 x 350 - 13K
    Poděkovat autorovi 2
  • Jozef_HuaFan:
    A co služby jako Google Pay, Gmail apod. Budou mi fungovat na Mate 20 pro za 2 až 3 roky? Dostanu na svůj mobil Android 10 a Android 11?

Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohuzel, ac je mi to velice lito, ja jdu ke konkurenci. Asi jsem ovecka, ale ja za P30 Pro dal 22 tisic, coz neni malo. Tahle nejistota krom toho, ze s nejvetsi pravdepodobnosti ukonci veskere bezpecnosti updaty prinese i nahly pokles cen. Ja mam P30Pro necelych 14dni, takze vracim a dostanu svych 22 tisic zpet. Delam to fakt nerad, ale nehodlam cekat a prodelat tolik penez. :( Akorat je otazka, kam zamirim. Samsung ? Sony ? Google ? Ach jo :(
    Poděkovat autorovi 1
  • Jestli chceš mít jistotu, tak Google Pixel, ten totiž Donald tutově nezařízne :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja taky tohle proste neni normalni.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozefe, zavřít původní téma a nechat tohle s odkazem na zdvojení témat není úplně košer, což? ;)
    Poděkovat autorovi 3
  • Bohužel fórum nepodporuje slučování témat a kopírovat něco třikrát mi nepřijde pohodlné ani přehledné, to by mohl pochopit každý. Takto je k tématu jedna diskuze, kam může kdokoliv přispět svým pohledem na věc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam doma od Huawei úplně všechno, mobily, tablet, minulý týden jsem si od Huawei koupil i notebook. Zatím si z toho tedy hlavu nelamu, jsem si jistý, že vše bude fungovat jako předtím. Je to jen stupňováni nátlaku na uzavření obchodní dohody mezi USA a Čínou a Huawei si v tom všem asi zahraje svoji roli. Dohoda se uzavře tak jako tak a pak vše bude při starém. Já bych nepanikaril. Jestli je však takový nátlak fér nebo nebo ne, to neřeším, protože do toho kulove vidím že.
    Poděkovat autorovi 1
  • @mattes030 tak ty se modli, aby se nepřidal ještě Microsoft, to by sis ten notebook moc neužil :smiley: Sranda musí být, celá tahle záležitost je totiž úsměvná.
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 20. May
    jozefe technická: sice to je chválihodné založit na toto téma nové vlákno, ale jak se na něj dostanou uživatelé kromě odkazu co jsi dal např v Budoucnost u p30p? zkoušel jsem toto forum najít a nějak se mi to na tomto nesmyslně řazeném foru nepodařilo.. "všechny kategorie" či "forum" mě sem nezavede, natož chudáka nového uživatele :)
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 20. May
    @Jozef_HuaFan, jak to bude s updatem na A10 ta tedy bude už bez Google???
    For the existing Huawei devices, Google has confirmed users will continue to be able to update apps through the Google Play Store. However, the blacklisting also prohibits Huawei and Honor from sending out newer updates to their smartphones, and if it does, it will be forced to remove Google Play Services and Google apps from the existing devices too.
    Poděkovat autorovi 0
  • machal1428 napsal(a):

Bohuzel, ac je mi to velice lito, ja jdu ke konkurenci. Asi jsem ovecka, ale ja za P30 Pro dal 22 tisic, coz neni malo. Tahle nejistota krom toho, ze s nejvetsi pravdepodobnosti ukonci veskere bezpecnosti updaty prinese i nahly pokles cen. Ja mam P30Pro necelych 14dni, takze vracim a dostanu svych 22 tisic zpet. Delam to fakt nerad, ale nehodlam cekat a prodelat tolik penez. :( Akorat je otazka, kam zamirim. Samsung ? Sony ? Google ? Ach jo :(

Víc takovejch a samolibý kačer v americe dosáhne svého.
    Poděkovat autorovi 1
  • lub napsal(a):

jozefe technická: sice to je chválihodné založit na toto téma nové vlákno, ale jak se na něj dostanou uživatelé kromě odkazu co jsi dal např v Budoucnost u p30p? zkoušel jsem toto forum najít a nějak se mi to na tomto nesmyslně řazeném foru nepodařilo.. "všechny kategorie" či "forum" mě sem nezavede, natož chudáka nového uživatele :)

Toto téma je záměrně připnuto mezi důležitými = stačí napravo kliknout na nové diskuze.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.