Nastavení menu apod.

Zdravím, pořídil jsem si P30Pro a potřeboval bych poradit.
Na předchozích mobilech s androidem jsem měl úplně jináč řešené menu (to co se objeví, když zmáčknu aplikace) jsou tam 4 návrhy a zbytek je seřazen abecedně, u předchozích mobilů jsem si menu mohl srovnat jak jsem chtěl, lze to tady také nějak přenastavit?
Druhá věc je taková blbůstka, ale ocenil bych ji, míval jsem huawei P9 a ten mi ukazoval kolik jsem za den udělal kroků přímo na pohotovostním displeji a to celkem se slušnou přesností, tady to nemohu za boha najít. Je tam sice aplikace zdraví, ale v té se moc nevyznám a i když jsem dneska ušel více jak 2 kiláky, tak mi mobil tvrdí, že jsem udělal 6 kroků :D
Díky moc za rady

Komentáře

• Nastavovala jsem si Motivy a ten co mám teď ukazuje čítač kroků na uzamčené obrazovce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kroky na zamčené obrazovce jsou v základu. Pokud jsi tedy neodistaloval aplikaci zdraví :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Důkaz :wink: image
    Screenshot_20190516_193745_com.android.keyguard.jpg
    1080 x 2340 - 631K
    Poděkovat autorovi 0
  • Aplikaci zdraví tam mám a když do ní najedu, tak mi to kroky ukáže i když to po mě nechtělo ani vejšku apod., ale prostě se v tom nějak ztrácím protože jedna obrazovka po zmáčknutí tlačítka na boku je černá a je tam jenom čas datum a stav baterie, Když to zmáčku znovu tak tam je stavový řádek nahoře kde je operátor, signál, WiFi, rychlost dat a stav baterie. Pak je tam čas pod sebou a datum Dole je tažením odemkněte a čára, pod kterou lze změnit styl zámku obrazovky. Ale ty kroky tam prostě nikde nejsou.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Baal zkusil jsi změnit motiv?
    někdo tu už popisoval problém, že mu nějaký motiv nezobrazuje ikonu fotoaparátu na zamčené obrazovce
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam sice P20lite, ale treba to pomuze. Zabezpeceni a soukromi, zamek obrazovky a hesla. Kroky na zamcene obrazovce zaskrtnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na emui 9.1 to nejde vypnout. Jen app zcela odinstalovat. :-1:
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesněji řečeno na Emui 9.1 nejde ani vypnout a ani zapnout. Občas mizí užitečné věci :disappointed:
    Poděkovat autorovi 0
  • Baal  
    upraveno 20. May
    xenon04 napsal(a):

@Baal zkusil jsi změnit motiv?
    někdo tu už popisoval problém, že mu nějaký motiv nezobrazuje ikonu fotoaparátu na zamčené obrazovce

Díky ale který motiv tento problém řeší? Hodil jsem tam nějaký náhodný a objevilo se to tam, ale jelikož byl divnej tak jsem ho změnil a od té doby jsem vyzkoušel asi 20 motivů a nic, taktéž ty co tam jsou od základu přednastavené.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Baal já nepoužívám ani kroky ani motivy, takže můžu jenom hádat, že by to měly umět minimálně ty základní předinstalované od výrobce
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.