Android 9.0 Pie Beta pro Huawei P20 lite (dojmy a zkušenosti)

upraveno 5. June v Huawei P20 lite
Před několika dny jsme začali uvolňovat oficiální betaverzi operačního systému Android 9.0 Pie pro Huawei P20 lite, rád bych tedy založil nové téma, kam můžete posílat své dojmy a zkušenosti. Prosím přispívejte do tématu skutečně pouze pokud už máte nový systém ve svém telefonu, cílem je udržet přehlednost a navíc snáze zjistíme, jaké chyby se v této verzi nachází. Těšit se můžete na uživatelské rozhraní EMUI 9.1.0 a po několika dnech testování za sebe říkám, že nový systém modelu P20 lite skutečně sedí. Jaké jsou vaše dojmy a zkušenosti?

«13456789

Komentáře

• 96lukas  
    upraveno 13. May
    P20 Lite šlape s novým EMUI 9.1.0 parádně :smile: bez sebe menších zaseku, mám nainstalováno již od čtvrtka. Jediný co je divný tak, že telefon sám od sebe někdy zavibruje bez žádného oznámení :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám rovnaký problém že telefón sám od seba zavibruje
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj mne sa stalo ze zavibruje ale si myslím že to ma niečo z tou správou ked stiahnem roletku tam je nejaké upozornenie nakoľko je to beta verzia
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. May
    Emui 9.1.0 mám od středy, zatím jen spokojenost. Rychlost zobrazení i odezva, zrychlení o 30%.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam stale jeste Emui 8 kdy budu mit aktualizaci mam taky p20 lite
    Poděkovat autorovi 0
  • A četl jste první příspěvek v této diskuzi? :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • Ne, proc by to delali :D
    Poděkovat autorovi 1
  • Od včerejška už nemohu přispět žádnými zkušenostmi k betaverzi, nainstaloval jsem totiž finální.
    Poděkovat autorovi 4
  • Tak môžme aj my očakávať final v najbližších dňoch / týždňoch ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím si, že s A9 telefon šlape ještě lépe než předtím. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Od včerejška už nemohu přispět žádnými zkušenostmi k betaverzi, nainstaloval jsem totiž finální.

kdes ji vzal? :tongue:
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: zcela nečekaně v práci :smile:

Jinak od začátku byl konec května reálným termínem, takže zatím se ho držíme (ale ještě testování pokračuje, třeba najdeme nějaké chybky a ještě budeme ladit). Jinak pokračujte ve sdílení dojmů s betaverzí, proto tady téma máme :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • zdravím, chtěl bych se zeptat mam to pouze já či všichni, když byla A8 a měl jsem spuštěnou pouze jednu aplikaci tak v rozhraní na vypnutí otevřených aplikací jsem měl většinou při tom volných 2.5GB Ram (Jestli se nepletu), při A9 se nad 2GB nedostanu, je to tím že A9 je náročnější že by to využilo o 500MB Ram více?
    Poděkovat autorovi 0
  • já nemám 2gb ani v A8
    Poděkovat autorovi 0
  • ,Tak už celý týden se snažím tuhle Betu nachytat na švestkách, ale nejde mi to! Musím říct, že minimalistický design menu je velký posun vpřed, alespoň pokud je má na svědomí rychlejší graf.odezvu systému. Stejně tak gesta jsou chytlavá a užitečná. Trochu mě zklamal Launcher, vrátil jsem se k CM, ale to je subjektivní. Řekl bych, že i odemykání obličejem je výrazně rychlejší a originální foto aplikace mi teď přijde přehlednější a má lepší odezvu. Jediná aplikace kterou jsem používal nejede-Morecast, ale našel jsem si na počasí náhradu :smile: .Ostatně podle reakcí je chyba v aplikaci a né systému. Celkově mám pocit, že telefon je o 20-30procent účinnější a výkonnější přitom o 30% méně topí při zátěži a baterie cca o 10% víc drží. Rychlo nabíjení beze změn. Až P20lite na něčem nachytám, dám vědět.
    Poděkovat autorovi 1
  • téma je dojmy a zkušenosti, ale zatím tu jen každej brečí že nemá betu :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Beta verzi mám už něco málo přes týden. Celý systém je svižnější, než na A8.
    Porovnával jsem se sestry zařízením, která ho má měsíc a zkoumal jsem kameru.. Při natáčení videa se jí seká obraz a je celý roztřesený, což je na A9 potlačené, což mě velmi mile překvapilo. Dokonce mi připadá, že telefon si umí lépe poradit s barvama na fotce, ale to je možná jen osobní pocit..
    Mám ale dva problémy. Po každém restartu zařízení je telefon přibližně 4 minuty naprosto nepoužitelný.. Seká se a nereaguje.. Nadále, jak píší ostatní, tak telefon oznámí upozornění a začne blikat dioda, ale nic nepřijde..
    Dalším problémem je, že telefon občas po přeložení v YouTube na fullscreen spustí na půlce displaye půlku videla a na druhé půlce nějaký divný patvar připomínající tapetu. Po zamknutí se vše vrací do normálu.
    Dále mě moc potěšilo, že jsou aplikace a videa zobrazována i kolem výřezu a předělání nastavení, které je krásně přehledné.
    Kromě těch pár vad jsem naprosto spokojený a těším se, až vyjde oficiální verze
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. May
    Zdar , mám dotazek když mám tel od T-Mobile tak když bude pak finální verze androidu 9 tak bude taky nebo bude T-Mobile ještě něco upravovat?
    Poděkovat autorovi 0
  • @lordkarl neviem presne či je prechod na novšiu verziu iný ako bezpečnostné aktualizácie, ale ja mám napr. P20 Lite od Orange a aktualizácie dostávam zvyčajne medzi prvými
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.