Android 10

Dostaneme taky desítku na naše dvacítky? :)
Štítky:

Komentáře

 • upraveno 10. May
  S kazdou aktualizaci j telefon vic do...to chces 10ky aby byl uplne do... uz? :hushed:
  Poděkovat autorovi 1
 • Prosím bez těch výrazů, tady se mluví slušně.
  Poděkovat autorovi 0
 • Teď jsem koukal na seznam telefonů od hua co ho dostanou, my mezi ně bohužel nepatříme, celkem smutné že vlajková loď minulého léta už končí s podporou dalších verzí androidu...
  Poděkovat autorovi 1
 • Další takovej... Huawei ještě žádný kompletní seznam nevydal a hned tak nevydá.
  Poděkovat autorovi 1
 • Tu sa zastanem Jozefa. Na Android Q je skutočne veľmi skoro. A9 Pie na globálnom trhu nedosiahol ešte ani viac ako 10%, Android Q je sotva v plienkach a už sa tu o tomto špekuluje. Aj keby P20 Pro mala dostať Q (čo verím a dúfam, že dostane, inak by to bolo pomerne veľké sklamanie), tak príde možno najskôr v roku 2020... Toto je skutočne momentálne nepotrebné riešiť. Radšej by mal Huawei riešiť súčasný stav P20 Pro a opraviť čo je pokazené teraz a nie riešiť rok vzdialenú budúcnosť...
  Poděkovat autorovi 1
 • Asi tak. 9ka je poměrně čerstvá a nedodelana a to že se testuje 10ka nic neznamená. Pokud opraví věci u foťáku a systém bude fungovat jak má není třeba hned naříkat že nejsme na nějakém seznamu, který je opravdu jen hrubý nástřel a je jasné že tam jsou úplné novinky. Seznam se během roku jistě doplní a pokud Huawei dodrží podporu 2let na vlajky tak není důvod aby P20pro 10ku nedostala. Ale hlavně je opravdu hooodne brzy na takové závěry.
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak hodně lidí ho bude chtít jen kvůli dark módu napříč celým systémem... Ale to stejně nadstavba zabije, tak asi nebude až na co tak čekat :blush:
  Mi9 už na něm v betě jede, Mate20 Pro je zařazen do ní taky, tak snad se i P20Pro přidá. Ono skok mezi verzemi je jediná šance na opravu věcí, které Huawei nechce opravit v rámci dílčích fw, tak díky bohu za ně... Ikdyz kolikrát sebou donesou i zhoršení, viz některé co radši zůstali na A8 128 než aby šli do A9 :smile:
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.