NEFUNKČNÍ GOOGLE PAY

upraveno 7. May v Huawei P30 Pro
Dnes mi z niceho nic prestaly fungovat platby pres Google Pay, jak stravenkova karta, tak i karta KB, nevi nekdo co s tim?
«13

Komentáře

• Dnes jsem platil na benzince benzin a mel jsem jen telefon a musel prijet tatka a privezt mi platebni kartu, vypadal jsem tu v Lounech jak blb co se vytahuje s telefonem a pak nezaplati :lol:
    Poděkovat autorovi 0
  • Stává se... Je zajímavé, že s tím má problémy hlavně P30 serie. Že by nějaký zakopaný pes v E9.1? Na Mejtu10P platím skoro každý den a žádný problém...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja platil skoro od prvniho dne nekdy koncem brezna doted a bez problemu, az dnes...
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj mne dnes zblbla platba. Až sa sekol celý terminál :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Četl jsem, že to někomu snad zlobilo i na Mate 20 pro.. A to už máte po tom updatu 153 ? Já měl problém když mela VISA celosvětový výpadek, ale od té doby nic... Ale zase to by fungovala alespoň ta stravenková karta...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono klidne muze byt chyba v Googlu,ne jen v EMUI
    Poděkovat autorovi 0
  • Poslední ofiko update Google Pay byl 15.4
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 7. May
    mně na p30p nefunguje ani poketka a vlastně ani george od spořky.. mladýmu na m10 v pohodě.. ani nerozchodím apku.. po přihlášení a zadání SMS kodu to spadne a když znova otevřu se motá jen kolečko.. asik v A9.1 bude pes zakopán..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nezbyva nez cekat, doufam, ze se to nejako da do kupy, zatim prehodim do Mate 10 Pro :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • TSH  
    No ja si to projel a nastavil... Ale uz dvakrat jsem byl za idiota... Me to nechodi... :neutral: tak snad to bude brzy vyresene...
    Poděkovat autorovi 0
  • Co zkusit nakou aplikaci notification log?
    Poděkovat autorovi 0
  • @lub Zvláštní, používám Poketku, George a George klíč každý den, několikrát denně ...
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 7. May
    zkoušel jsem i továrko a jako jedinou první apku poketku a stejně prdlačky.. to samý george.. přitom george mi normálně běží na tabletu mediapad huawei m3 8.4.. nevím kde je pes zakopán.. doví esli to není v kombinaci s t-mobile kartou páč si tam přifařila nějaký vlastní firmware..
    Poděkovat autorovi 0
  • Marek_BMarek_B  
    upraveno 7. May
    A účet, resp. Internetové bankovnictví jako takové už máš převedené ze Servisu24 na George ? Jestli to nemá nějakou spojitost. Spořka to převádí ve vlnách, např. já už jedu 3/4 roku na Georgovi a manželce přišel teprve předevčírem email o převodu účtu ze S24 na George.
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 7. May
    george používám už dávno tomu snad od začátku..na servisu24 sem nebyl ani nepamatuju.. to se musí nějak servis24 zrušit? bo co? mně nic o převodu nepřišlo a george na tabletu funguje normálně
    Poděkovat autorovi 0
  • Marek_BMarek_B  
    upraveno 7. May
    Ok. Ano, přechodem na George se automaticky deaktivuje Servis 24, ale jakmile už na něm jedeš, nebude to mít tu spojitost. Nechápu, že i po FR ti to nejde a mně to frčí ... ?

To spíš vypadá, jestli to není někde “seklé" u ČS = zkus jejich techn. podporu...
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 7. May
    tejkon sem se poprvé přihlásil na kompu do georga a dělalo to nějaké změny v přihlašování a teprve po bla, bla a podepsání smlouvy mi george naběhl .. tak to bude zřejmě ten problém že na tabletu jsem jel od začátku a jede furt, ale teď po nějakých jejich změnách ve smlouvách jsem se z nového zařízení už nemohl přihlásit až tejkon po najetí na georga z kompu to možná už pujde i na mobilu.. du to vyzkoušet :)

notyvoe, tak to bylo ono.. :) ale že by při pokusu se do ní přihlásit něco vyžvejkli? to jak blb jsem se stále přihlašoval, odinstalovával, mazal, dělal továrko, psal a popisoval závadu do GP.. a jedině co mi na GP (sice bleskurychle až sem se divil) odpověděli že takto by se apka chovat neměla.. přitom v PC to bylo hned jasný že udělali změny a že je nová smlouva a blablabla.. během dvou minut vyřízeno..
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 7. May
    tohle bylo něco jiného.. jelikož jsem byl přihlášen do bankovnictví (George) na tabletu trvale a jen jsem zadával otisk pro ověření tak to fungovalo i po změně pravidel spořky, ale na telefonu se nově nešlo ani přihlásit bez jakéhokoliv upozornění.. prostě apka pro placení a ani bankovnictví nešla aktivovat a vzávěru spadla.. teprve když jsem vlezl do bankovnictví na PC (na kterém jej jinak neprovozuji), tak teprve jsem si nově to vše zaktualizoval (přechod ze Servis24 na George) a začalo to fungovat i na telefonu a na tabletu jsem se musel znova přihlásit.. prostě tuto situaci ze změnou pravidel nemají pro android ošetřenou..
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.