Huawei P30 | Update 9.1.0.153

V těchto dnech velmi intenzivně testujeme nový update pro modely Huawei P30 a Huawei P30 Pro, který přináší několik zajímavých novinek. Samozřejmostí jsou dubnové bezpečnostní záplaty pro operační systém Android, zajímavější je ale režim Duálního zobrazení, který umožňuje během přozivoání záznamu zobrazit panoramatické a detailní záběry (telefon vlastně nahrává dvě videa současně, každé na polovinu obrazovky, přičemž u jedné poloviny můžeme měnit stupeň přiblížení dané scény, telefon pak z těchto záběrů vytvoří jedno video). Zatím jsem ale nenarazil na dostatečně zajímavou scénu, u které bych mohl potenciál této funkce naplno využít, sám jsem tedy zvědav na záběry, které se vám podaří pořídit. U prvních pokusů mi úplně neseděla výrazná barevné odlišnost mezi oběma snímky, zkusím tedy trochu jiné scény. Zajímavě zní také funkce Vlog Huawei, se kterou můžete ze svých snímků vytvořit video. Oba telefony po aktualizaci fungují skvěle, jsou rychlé a nadále nabízí skvělou výdrž na jedno nabití. Sám jsem zvědav, co nám přinese příští aktualizace. Uvolnění této verze se očekává přibližně v horizontu dvou týdnů.

image
image
Štítky:
«13456

Komentáře

• upraveno 2. May
    Už se na to těším :)
    Poděkovat autorovi 0
  • No aspon uz vime neco konkretniho ale cekal sem vic... kdyz to mela byt hromada novinek :D
    Poděkovat autorovi 0
  • u P30 Pro je těch změn více, máme tam přece jenom ToF fotoaparát :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Opravu s problemem blikajici ctecky asi zbytecne ocekavat,co? Nebo ano?
    Poděkovat autorovi 1
  • Taky bych chtěl poukázat na deformaci obličeje u základního fotoaparátu. Zda se to bude nějak softwarově řešit, nebo? Je to pro mě docela zásadní problém....
    Poděkovat autorovi 1
  • Je rychlejší přístup k nové aktualizaci přes OTA, nebo přes HiSuite ? Co bývá dříve ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Není v tom rozdíl :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Podle mojich zkusenosti s huawei hisuite je o dost rychlejsi.
    Poděkovat autorovi 1
  • HiSuite bývá rychlejší když se mění verze Androidu, což u P30 series hned tak nebude :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jozefe, asi nám to neřekneš, ale předpokládám, že v MATE 30 bude už nové EMUI 10 čirou náhodou nemáš nějaké další informace, které by nás mohli trochu navnadit? :smile: EMUI 9.1 je sice pěkný a funguje skvěle, ale už je tu s námi dlouho a chce to malou změnu.... :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Každý rok to tak bývá...

PS: EMUI 9.1 je tady s námi dlouho? V tom případě si na něco novějšího počkáme strašně strašně dlouho :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • :smile: nemyslím 9.1,ale ten design prostředí.... Android one, miui10, one ui,... Všichni udělali změnu vzhledu. Však ty určitě víš, jak jsem to myslel :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já úplně nejsem fanda změn jen proto, aby se dělala změna. Poslední rok mi chybělo jediné - notifikace na AOD. Čekal jsem hodně dlouho, ale dočkal jsem se...
    Poděkovat autorovi 0
  • To je hezky ze to tak mas. Nicmene spousta lidi to vidi jinak a hlavne to zminuji v dost recenzich. Zmenu by to chtelo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pak se můžu podívat na trend našich prodejů a myslím si, že zásadní změna není nutná... :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. May
    Pekne. Klasickej cinan :) Az zacnes poznavat upadajici trend tak uz mozna bude pozde :)

Hlavne se placat po ramenou ze ste dodali konecne funkci ktera tady uz mela byt rok a pul...mimochodem ktera dle tvojich slov nebyla taky jeste nedavno nutna :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsme sice úplně mimo téma, ale - vždycky bude někdo spokojen a někdo méně spokojen, na trhu je mnoho výrobců a každý si může svobodně vybrat. Ale v okamžiku, kdy vyzkoušené věci přináší výsledky, pak těžko po někom chtít revoluci. Jak říká klasik, když to funguje, nesahej na to. Až to fungovat nebude, určitě změny přijdou. A stran AOD - dříve to být mohlo, ostatně jinak bych po té funkci rok nevolal. Ale už tady je :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Víš že nerad kritizuji, ale ohledně AoD, přidat jenom ikonky třetích stran zase taková sláva není. Kdyby to bylo propracované víc, můžeme si zatleskat, takhle je to stále takový polotovar.
    Poděkovat autorovi 3
  • Za me je prostredi tak jak je ted super a byl bych nerad,kdyby se to melo menit,treba takove ONE UI od Samsungu je proste desny z meho pohledu,takze vzdy tu budou dva tabory kterym se to libit bude a kterym ne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Každý to má jinak, já čekal právě na toto a to jsem dostal. Nic jiné od AOD nechci a nečekám (třeba hudbu si ovládám přímo na sluchátkách).
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.