Huawei P30 Pro | Update 9.1.0.153

1356717

Komentáře

• Jo a jak bude někdo schopen držet se detailu a zároveň širší scény. Jsem trochu skeptický, ale zatím jsem to neměl v ruce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Sirsia scena je vzdy ok, detail je presne v strede tej sirokej sceny, takze pokial sa zamerias na nazoomovanu stranu tak to bude ok aj na tej sirokej :)
    Poděkovat autorovi 0
  • TSH  
    Ja si diokazu predstavit nejaka panoramata... Zoom na horizont a wide celek...
    A k tem panoramatum se mi vybavila scena z homolkovych

:smiley: byt na takovy by to ideal nebylo :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    to je klondike.. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 8. May
    tak už stahuju.. 153 je tam :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak už mám taky staženo...
    Poděkovat autorovi 0
  • dosla aj v slovenskom Telekome akurat
    Poděkovat autorovi 1
  • TSH  
    Sakrys vodac nic...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 8. May
    Všimol som si že v nastavení videa pribudol Auto Frame rate režim. Vieme, ako funguje @Jozef_HuaFan ?
    Poděkovat autorovi 0
  • gurru44  
    upraveno 8. May
    V nastavení videa si nyní jde nastavit ručně, kolik fps to má být yt. Kromě 4k samozřejmě. A nevím jestli to tam už bylo předtím ale 21:9 formát videa vypadá moc pěkně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám telefon od operátora a dnes vyšla aktualizace 153. Je to stejné jako u Samsungu, že operátor je brzda v OTA aktualizacích, nebo u Huawei je to jedno ? Dík.
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 8. May
    vypadá to že operátor v tvém případě není brzda.. mám dojem že teprve dnes huawei tuto aktualizaci pro čr/sr uvolnil.. alespoň jsem si nevšiml že by někdo hlásil že přišla OTA dříve.. jinak asi operátor už nemá důvod aktualizace brzdit, protože je vydává paralelně a samostatně, nezávisle na verzi, alespoň u tmobile mám FW co se týče sítě zvlášť co mi přišla samostatně při prvním updatu.. konkrétně DT.CZE 9.1.0.2(LT).. doby kdy se kvůli aktualizaci musela měnit simka na O2 jsou doufám už pryč.. :)
    Poděkovat autorovi 1
  • TSH  
    Co portret a clona umoznuje pouzit objektiv 5x?
    Poděkovat autorovi 0
  • LSI  
    upraveno 8. May
    Hmmm mám z volného prodeje a zatím nic :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdyby šel režim PIP (Picture in picture) - vybrat si, který bude který (smysl dává mít ten zoomový jako PIP).
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    portrét a clona max 3x
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky nic, ale podle toho co jsem četl vypadá že stihne než pojedem na dovcu. Pak pošlu nějaká videa a fotky z Egypta. Asi se pojedem podívat i na pyramidy, moc se mi s dětmi nechtělo ale chci vyzkouset ten fotak
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 8. May
    Taky nic, budu doufat ještě zítra, v pátek jedu na hokej do Bratislavy na Česko-Švédsko a tam bych mohl hned testnout duální video :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • @Vudce1978 tak to mají co dělat :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jednu vec som si všimol a neviem či je to aktualizáciou alebo niečím iným - nastavenie hlasitosti bluetooth slúchadiel sa už nesynchronizuje - inak povedané, volume tlačidla na slúchadlách už nemenia aj bluetooth hlasitosť v telefóne. Vie to niekto vyskúšať, či mu to tiež robí? (Ideálne ak pred aktualizáciou používal BT slúchadlá a všimol si, že zmena hlasitosti je synchronizovana)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.