Vyplatí se koupit Mate 10 pro?

upraveno 30. April v Huawei Mate 10 Pro
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli neudělám chybu, když si pořídím mate 10 pro (od známého v top a záruka 8 měsíců) chce za něj 6000kč. Hledám telefon s větším displejem a dobrým foťákem. Jít do toho, nebo si raději něco připlatit a koupit nějaký nový telefon? Ale víc jak 8000 nemíním do telefonu investovat. Díky za každý názor.

Komentáře

• Mate 10 Pro je za mě jeden z nejlepších Huawei telefonů vůbec, nebál bych se toho.
    Poděkovat autorovi 3
  • @Roman666 Již přes rok jsme spolu s Mate10P kamarádi a stále super telefon. Rovný displej, velmi dobrý foťák, rychlé prostředí, slušná kapacita úložiště, skvělá baterie, nádherný vzhled, výborný displej, atd. Nelituji :wink:
    Poděkovat autorovi 4
  • @Roman666 Nejlepší mobilní telefon roku 2017, který stál při uvedení na trh 21 tis. Kč! Teď za 6 tis. a víš, od koho kupuješ - neváhal bych ani minutu. Žádný nový telefon za 8 tis. nebude v souhrnu vlastností lepší než M10P...
    Poděkovat autorovi 1
  • Za 6tis.bych ho bral ihned, super telefon, nejlepší co jsem dosud měl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Za 8000kc koupis na Alze Lg V30.

Plusy oproti Matu: Lepsi display, lepsi graficky vykon ci BT 5.0, audio jack s DAC prevodnikem a asi nejlepsi vystupem do sluchatek, spickova sluchatka v baleni od bang&olufsen, bezdratove nabijeni, krom klasickeho IP tak i odolnost MIL-STD-810, sirokouhlej objektiv, propracovany AlwaysOn display, microSD a v neposledni rade dostanes funglovku s plnou zarukou.

Mate vyhody : Notifikacni dioda, lepsi vydrz samozrejme, lepsi podpora, vic pameti RAM a vic interni pameti, o neco lepsi fotak za horsich svetelnych podminek.

Mel sem oba tak v pripade zajmu se klidne ptej. Jinak oba sou dobra volba za techto podminek. Zalezi co preferuje ale funglovka je funglovka.
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 1. May
    Koupeno :D nakonec za 5700 s tím, že za ty 3 kylka zajdem na jedno. Takže mě to bude stát celkem 6000 +kocovina.
    Po lg jsem taky pokukuval (byl jsem zvyklý na mé LG g5 ale ten už se poroučel do večných) ale dost mě odrazovaly recenze hlavně barerie. Jinak s Mate zatím max spokojen popravdě jsem ani nečekal že je to takový dobrý telefon - první dojem, jediná věc která mě celkem vytáčí je přehrávač hudby ((( ale to podle mne není jen u mate když je to Huawei aplikace. tak asi bude nějaká jiná alternatíva přehrávače.
    A na konec foto toho fešáka. Kromě špendlíku na sim v komplet balení.
    Poděkovat autorovi 3
  • Taky si myslim, ze jsi dobre udelal, sama jsem moooc spokojena :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • @Roman666 dobře jsi udělal :wink: , Mate 10 Pro je stále dělo a za tu cenu luxus :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.