NM pamatova karta error

KGPe  
upraveno 16. April v Huawei Mate 20 Pro
Zdravím všetkých, v poslednej dobe mi niekolkokrat denne vypisuje telefon hlasku, ze pamatova karta bola neocakavane odstranena... mate niekto s tym skusenost? Nerad by som prisiel o data...

Komentáře

• Ano, přesně tuto hlášku mi to taky hází.....už asi několik týdnů. Nevím, zkusil jsem vytáhnout a vložit znovu, tak uvidíme.....těžko říct, ale pokud se to bude opakovat, tak zkusím reklamaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dělá mi to taky. Nejčastěji v době, kdy telefon leží bez hnutí na stole a není s ním vůbec manipulováno.
    Bohužel jsem zatím nevysledoval nic, co tento "problém" spouští.
    Poděkovat autorovi 0
  • mam prave skor pocit zto bude dane nejakou usporou procesov na pozadi, prepinam v nastaveniach na rezim vyk9nu a uvidime ci to ovplyvni, budem informovat
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze zase mi ta chyba vyskočila. No počkám do updatu a kartu půjdu reklamovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ty jsi ji kupoval zvlášť, pokud ne, těžko budeš reklamovat dárek.
    Poděkovat autorovi 0
  • no nie, ja som kupoval v telefon v predobjednavke 10.2018 a vtedy ako darcek davali 128gb hw nano card plus qi charger.... uz som uvazoval ze kupim 256gb kartu nakolko pocuvam music vo .flac formate ale nedava to zmysel ak ta karta je nespolahliva.... zas k... tina za relativne dost penazi.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Xzeit  
    upraveno 21. April
    I dárek se dá samozřejmě reklamovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • no ano, ale ja nechcem hodnotu karty vo vycislenej cene v eur, chcem novu kartu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Xzeit: Ano, pokud je na faktuře uvedena délka záruky, nebo pokud za dárek bylo nějakým způsobem zaplaceno, třeba i 1 koruna.
    V opačném případě prodejce nemusí reklamaci takového dárku vůbec řešit. ;-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.