Huawei P10 Plus obdržel firmware 9.0.1.163

image
Screenshot_20190413_114401_com.android.settings.jpg
1080 x 1920 - 181K

Komentáře

• Nevíte prosím někdo, jestli se v tom novém firmwaru dá změnit barva notifikační lišty? Ta bílá mi dost vadí. A jde přenastavit barva písma hodin na zamčené obrazovce? Děkuji za pomoc
    Poděkovat autorovi 1
  • Někdo nějaký postřehy, než to narvu do mobilu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zuzana_P napsal(a):

Nevíte prosím někdo, jestli se v tom novém firmwaru dá změnit barva notifikační lišty? Ta bílá mi dost vadí. A jde přenastavit barva písma hodin na zamčené obrazovce? Děkuji za pomoc

Lišta přímo v nastavení změnit nejde, jedině najít odpovídající motiv, což je odpověď také na druhou otázku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak sem to tam chtěl hodit a najednou, že mám neplatný balík a už žádná dostupná aktualizace...
    Screenshot_20190424-205921.jpg
    1080 x 1920 - 176K
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím otázku i když to tady totálně umřelo. Včera sem dal Android 9. Může mi někdo říct kde je nějaké nastavení zamknute obrazovky? Respektivě mi jde o to že dříve sem měl zámek aplikace WhatsApp a když někdo psal, měl sem v liště kdo atd. Teď se mi tam zobrazovalo jen že mám na WhatsAppu 5 upozornění bez jmen a možnosti odpovědět z lišty. Musel sem tedy vypnout zámek aplikace abych to měl jako dříve. V menu prostě nic5jak to nastavit není.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.