Připojení k PC

Mám problém s připojením přes kabel USB k počítači s Windows 10. Při prvním připojení mi stačilo zvolit z nabídky "Použít USB pro" režim přenos souborů a zobrazily se mi složky interní paměti, kam jsem si mohl kopírovat další zvuky a složky. Teď se mi v tomto režimu zobrazí jen prázdné okno Huawei P30 Pro, při přepnutí na " Přenos fotografií" se zobrazí složka interní úložiště, ale po jeho rozbalení tam jsou jen složky DCIM a Pictures, které jdou dále rozbalit, ale nic jiného.. A ještě mi to pořád vnucuje jednotku CD-ROM s aplikací HiSuite.. Máte někdo podobnou zkušenost a nějakou radu?

Komentáře

• Dobrý den, mám telefon asi tři dny, tak s informací nepřijdu, ale mám stejný problém. Včera mi kopírování z telefonu na PC a opačně fungovalo, dnes už ani ťuk. A také HiSuite. Pokud se Vám podaří najít řešení, budu moc rád za tip.
    Poděkovat autorovi 0
  • Robbiesek napsal(a):

Dobrý den, mám telefon asi tři dny, tak s informací nepřijdu, ale mám stejný problém. Včera mi kopírování z telefonu na PC a opačně fungovalo, dnes už ani ťuk. A také HiSuite. Pokud se Vám podaří najít řešení, budu moc rád za tip.

Ahoj,
    tento problém jsem u svého telefonu nezaznamenal. Možná je to tím, že mám v PC Linux. Každopádně zkus telefon aktualizovat. Napiš mi prosím ještě zda máš fotky uložené na SD kartě, nebo ve vnitřním úložišti telefonu. Pokud je máš na SD kartě, je možné (ale velice nepravděpodobné, protože do P30 Pro jde vložit pouze nano SD karta od Huawei), že karta je vadná. V tomto případě by mohlo pomoct naformátování karty. Doporučuji fotky a videa zálohovat než provedeš formát karty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dufam, ze pouzivate origo kabel co bol k nemu, mne sa parkrat stalo, ked som nemal original kabel, ze proste tiez neslo
    Poděkovat autorovi 0
  • Arrow79 napsal(a):

Dufam, ze pouzivate origo kabel co bol k nemu, mne sa parkrat stalo, ked som nemal original kabel, ze proste tiez neslo

Jop, taky jedna z možných příčin. Některé neoriginální kabely nemají dostatečnou propustnost dat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja používam na pripojenie k PC iba kábel Baseus 3.1 USB-C - USB-C
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.