P30 lite

Na stránke mobilonline.sk spustili predobjednávky za 379 €
«134

Komentáře

• Škoda, že telefon má smysl jen pro úplně nové zákazníky pro majitele P20 Lite nepřináší žádný důvod pro obměnu.
    Poděkovat autorovi 0
  • No za 9000kc to tentokrat nebude mit snadny. Kdyz nebudu brat v potaz byvale vlajky co spadly tak novej Samsung A50 nebo xiaomi Mi 9se za stejny penize mu poradne zatopi. Respektive podle nich se jedna jen o tuctovej telefon. A ten Kirin za ty prachy...uff.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tých zmien je tam podľa mňa dosť. A to najväčšou je asi 6GB RAM a 128GB internal storage. Telefón si podľa mňa svojich kupcov nájde (nebude ich málo), a pravdepodobne budú aj takí, ktorí prejdú z P20 Lite na P30 Lite ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Být majitelem P20 lite měním hned. Už jen foťák a procesor, úložiště. Za P30bto pro mě jaksi nemá smysl, ale špatný určitě nebude :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Peter_Kmec : Na vsech velkych shopech pisou ze P30 Lite ma 4/128GB. Tech 6GB bude tak leda pro Cinu a podobne ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • @Pcermis Lepší foťák, procesor, interní paměť - to je málo důvodů?
    Poděkovat autorovi 0
  • Procesor lepsi oproti P20 Lite ale jinak v teto kategorii se jedna o podprumer. Fotak buhvi o kolik lepsi. Jedina jasna vyhoda je sirokouhlej fotak. Plus interni pamet.
    P20 Lite proda max za 4k pokud ho ma v top stavu. Takze priplatek 5k. Docela nic moc :) Uz jen za ten priplatek koupis slusnej telefon :)

Takze za me se prechod z P20 Lite na P30 Lite rozhodne nevyplati :)
    Poděkovat autorovi 2
  • Foták, moc nepoužívám, 64gb mi fakt stačí a lepší procesor ok ale jak říkám na výměnu za P20 lite mi to příjde fakt málo. Čekal jsem něco jako krytí IP 67, čtečku v displeji, bezrátové nabíjeni či třínásobný optický zoom takovéto funkce bych bral jako vylepšení. To že bude mít o něco výkonější procesor nebo, že budu mít 2x větší pamět kterou nevyužuji je samozřejmé to není pokrok a zkrátka to nevidím jako plus pro výměnu telefonu. Uvidíme co nabídne P40 lite. :-)
    S Huawei jsem začal u P9 Lite a P10 Lite mě také neoslovila takže jsem si počkal až na P20 Lite zde to bude stejné. :-)

Jinak si své zákazníky jistě najde ale nemyslím, že to bude v řadách majitelů P20 Lite ale jistě to bude také dobře prodávaný telefon.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Pcermis IP67 a Qi Charge nemá ani veľký brat P30 a ty by si ho chcel v telefóne za 350€? To fakt nie... :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já třeba uvažuju, že ho přítelkyni pořídím místo P20 lite. Co se týče té čtečky - jsem rád za jakýkoliv telefon, který má ještě čtečku vzadu - vyhovuje mi více, ale chápu, že každý má jiné preference. Teď jsem koukal na nějaké srovnávání snímků z P30 lite a Mi 9SE, a že bych teda byl nadšenej z Mi 9 SE, stejně tak jsem si nesedl na zadek s ostatních parametrů, když tyhle dva telefony porovnám...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. April
    Ja nevim ale Mi 9SE ma podstatne lepsi SoC, 6GB RAM, HDR OLED, ctecku v displayi, sirokouhlej i zoom fotak.
    Prvni snimky z fotoaparatu vypadaji navic slusne. Plus video ktere neumi Huawei ani u highendu.
    Chapu ze si z toho clovek nemusi sednout na zadek ale pote nerozumim tomu co takovej clovek vidi na podprumerne P30 Lite :)
    Ale tak sto lidi sto chuti. Nebo spis jen sympatie? To je fuk.

@Pcermis : Osobne bych se tem Lite telefonum vyhnul. Posledni dobou sou dost o nicem.
    Jinak QI i IP67 se da koupit pod 8k v Lg V30 (jasne vybehovej model proto ta cena) :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Bude P30 Lite na testování nebo si ho mám koupit až bude v prodeji? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • A bude mít i popisek k fotce, když je to lite verze? Přece pyšní se aspoň trojitým fotoaparátem :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Veřejné testování určitě dělat nebudeme :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny. :smile: Chystám se vyměnit svůj mobil P9 lite (2017). Vybírám mezi P30 lite a Nova 3. Poradíte profíci co a v čem jsou klady toho a toho? Nějak se nemůžu rozhodnout, který pořídit. :smile: Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. April
    Momentálně bez zkušenosti s fotoaparátem z P30 lite můžu jednoznačně doporučit Novu 3 - větší výkon, pokročilé snímání tváře atd. P30 lite má zase novější procesor, hallův senzor, takže bude možnost aktivního pouzdra.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Dawe4 To si nadhodil dobré téma... Medzi týmito dvoma modelmi to je skutočne ťažké rozhodovanie... Za mňa je to tak 51,5% ku 48,5% pre Nova 3, ale veru, ťažko by som aj ja sám vyberal :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Hallův senzor...Tak to nevím co je. :neutral:
    Právě, že všude čtu, že P30lite a její procesor je k ničemu. Nova má tedy ještě horší?
    Když pomineme fotoaparát, tak by jste doporučili jaký? Ale předpokládám, že fotoaparáty by mohli mít podobné výsledky, ne?
    On mě tlačí čas. Potřebuji pořídit mobil do 5.5., takže ani moc nemůžu čekat na recenze P30 lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. April
    Hallův senzor - zjednodušeně řečeno můžeš používat aktivní kryty s dírou, které ti zobrazí třeba čas, můžeš přes kryt přijímat hovor - jestli jsi do teď nic takového nepotřeboval, pusť to z hlavy :)
    Nepsal jsem, že má Nova 3 horší procesor - má lepší, rychlejší procesor, akorát, že je starší model, tak má logicky starší procesor. S fotoaparátem těžko říct, dokud nebude P30 lite v prodeji, nikdo ti na to neodpoví... Výhoda fotoaparátu bude v přidaném širokoúhlém objektivu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také neočekávám odpověď na srovnání fotoaparátů. Spíše mě zajímá srovnání / vítěz v parametrech atd. Osobně to vidím na P30 lite, než na Novu, ale nejsem úplný odborník.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.