ig stories video

Keď chcem na instagrame do stories postnut video nahraté priamo cez aplikáciu fotáku, video zasekáva, nestíha.
Točené do 1080p FHD.

Stretol sa s tým niekto?

Komentáře

• upraveno 15. April
    Tento moj problém sa rieši tu: https://uk.community.huawei.com/apps-39/instagram-video-s-out-of-sync-1561
    Za pol roka sa ludia nedočkali odpovede.
    Nuž, Huawei som skúsil prvý raz a naposledy.
    Poděkovat autorovi 0
  • A nebude to problém, spíše Instagramu? Protože jinak videa vezme vše, WhatsApp, Viber, Youtube... A nic se neseká. A když se sekalo na Viberu, tak to Viber opravil (špatné snímkování)
    Poděkovat autorovi 0
  • U videa máš dvě hodnoty kompatibility. Dělá to na obou? Jinak toto nebude telefonem, prostě insta si jede svoje a něco z telefonu nechápe
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. April
    Je dosť trápne že za viac ako pol roka s tým nič nespravili.
    Podľa toho čo som čítal to nerobí len p20 séria...
    Nezaujímal som sa o túto značku, mal som vždy Samsung ale telefón sa mi páčil tak som to skúsil. Neskôr som sa dostal k informáciám ako zavádzajú v reklamách a podobné veci...
    Čakám na 9.1 a keď sa to nevyrieši tak pojdem asi do Samsungu znova. S tým som nikdy problém nemal.
    Ked aj sťahujem napr. obrázok z netu, dám download a nikde sa mi nič neukáže, žiadna ikona, nič. To si mam domyslieť že sa niečo deje? Takáto blbosť ma dokáže vytočiť...
    Poděkovat autorovi 0
  • hoodshoods  
    upraveno 4. May
    Dneska podvádí v reklamách kde kdo, osobně ty reklamy beru trochu s nadhledem, není nad osobní zkušenost. Pokud něco stáhneš z netu, stačí stahnout notifikacni listu, tam ti bude viset, že jsi něco stahl, pak na to stačí tapnout a soubor se ti otevře, teda aspoň tak to mám já.

P.S. a pokud tam nic nemáš, tak stačí otevrit soubory,najet do slozky download a tam najdeš vse stahnute.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.