Huawei Band 3 Pro - nefunkční vzdálené ovládání fotoaparátu / Remote photo shooting

Mám tento náramek a mobil Huawei P10 s aktualizací EMUI 9.0.1.
Nefunguje vzdálené ovládání fotoaparátu.
Přestože se všude píše, že by náramek to měl umožnit (This feature is only available on Huawei phones running EMUI 8.1 or later.), po spuštění fotoaparátu se na náramku neobjeví tato možnost....

Open the Camera app on the phone and the band will automatically display camera
shutter screen. Touch the camera icon on the band to enable the remote photo shooting
feature. The band will return to the camera shutter screen 2 seconds after taking a photo.

Komentáře

• ... nevím jak na jiných mobilech, ale na P10 lze nastavit, aby dvojklik na tlačítko snížení hlasitosti otevřel fotoaparát i když je mobil zamknutý, což je perfektní. Proč taková jednoduchá věc nelze udělat i z náramku, ale musím napřed otevřít fotoaparát z mobilu?
    Poděkovat autorovi 0
  • @LeosF - Mě to vzdálené ovládání funguje :) Teď jsem to zkusila. A v pohodě. A ano, je zvláštní že se první musí otevřít aplikace foťáku, ale třeba to časem přijde s nějakou aktualizací.
    Poděkovat autorovi 0
  • ... asi je to problém u P10, našel jsem to v diskuzích v zahraničí. Je zde někdo přímo z Huawei, aby to potvrdil/vyvrátil? díky.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 17. June
    Huawei p20 lite, Nefunguje vzdálené ovládání fotoaparátu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.