Huawei P30 Pro nabízí rychlou čtečku otisků prstů umístěnou v displeji

upraveno 4. April v Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro patří k nejlepším telefonům současnosti, nabízí komplexní výbavu a atraktivní design. K bohaté výbavě patří kromě skvělého fotoaparátu a výkonného procesoru Kirin 980 také čtečka otisků prstů, která je umístěna přímo v displeji. Proti modelu Huawei Mate 20 Pro se pozice čtečky mírně změnila, nachází se nyní až u spodního okraje displeje. Co je ale důležité - čtečka funguje skvěle. Je rychlá a spolehlivá, úspěšnost odemknutí je velmi vysoká. Telefon vám sám ukáže, kam máte svůj prst položit, následné odemknutí už je bez zbytečných prodlev. U předchozích telefonů jsem nakonec spoléhal na odemykání pomocí obličeje, tentokráte ale pravděpodobně zůstanu věrný právě čtečce v displeji. Jak jste na tom vy, čemu dáte přednost? Já sám jsem zvědav, jestli se někdy čtečka rozšíří na celý displej (nebo alespoň na výrazně větší část) kde by už člověk vůbec nemusel řešit, kam prst položí.

image
Štítky:
«1345

Komentáře

• Mně vadí, že se napřed musí vyvolat ta nápověda s polohou čtečky, potom už to opravdu funguje dobře. Ale na první dobrou to prostě člověk netrefí a úspěšnost klesá, nevím jestli se to dá časem natrénovat. U normální čtečky bylo hned jasné kam prst patří, příp. byla zapuštěná na zadní straně a prst tak nějak zapadl. Zkoušel někdo odemykat na přímém ostrém slunečním světle, kdy paprsky dopadají přímo na displej?
    Poděkovat autorovi 0
  • Já se po pár dnech trefuji dobře, tím že je to proti Mate 20 Pro dost dole, tak se nejde úplně splést. Na hranu nikdo prst nepokládá a trochu výš už je čtečka...
    Poděkovat autorovi 0
  • Výškově to trefit půjde, ale spíš vychýlení do stran jsem myslel.
    Poděkovat autorovi 0
  • To si myslím, bude len o zvyku. Ono to časom pôjde "nejako samo" ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jde to úplně na pohodu. Žádná věda. Prostě jen je v displeji. To, že je níž než na Mate 20 pro mě osobně sedí víc. Trefím se vždy
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jsem si musel chvilku na čtečku v displeji zvykat a nakonec spokojenost, mám spojeneé s čtečkou ksichtíku a někdy ani nevím co odemkne dříve :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já se ještě občas netrefím úplně přesně :smiley: Ale jinak funguje hodně rychle, to se mi moc líbí :) Sice si stále zvykám, že prst musím sekundu podržet, ale to je drobnost a opravdu je to jen a jen o zvyku
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě pohoda. Nejčastěji asi používám poklep a obličej, případně tlačítko zapnutí a obličej a čtečku až ve velké tmě, nebo když mi mobil leží na stole a chci se dostat na plochu. Čtečka chce opravdu přesnější umístění prstu, ale podle mě to je otázka času a zvyku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak já na začátku víkendu nalepil na telefon sklo (Cellularline Second Glass 3D) a zatím čtečka naprosto v pohodě, na dlouhodobé zkušenosti je ještě brzy, ale vypadá to slibně. A ani jsem prst nesnímal znovu, což se u Matu 20 Pro doporučovalo...
    Poděkovat autorovi 0
  • zkuste schválně vypnout odemykání obličejem a používat jen tu čtečku, nejlepší metoda, jak se s tím naučit fungovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • ja jsem tez moc spokojen s cteckou...
    Poděkovat autorovi 0
  • Čtečka mi vyhovuje. Musela jsem si na ní napřed zvyknout, vždy jsem prst dávala o trochu výš. Ale návyk byl docela rychlý, jelikož jsem ten typ člověka, který neustále odemyká obrazovku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska jsem přešel ze Samsungu s9 a jsem se čtečkou také velmi spokojen :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • kdo neměl p20p neví co je čtečka .. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Je fakt že p20pro měla nejlepší čtečku co jsem kdy zkoušel. Ale holt doba si žádá čtečku v displeji a tam se to bude zdokonalovat zase postupně
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: nejlepší čtečku měl Mate 10 Pro, jelikož byla na zádech :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • No se cteckou na zadech bych me strach, ze bych si matlal po cockach...
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak jsem sem neco psal a odeslala se mi posledni veta... Jak se s timhle tady pracuje? Takhle blbe nemakalo ani pred 20 lety forum na digineffu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mel ctecky vzadu , vpredu a musim rict , ze P20 pro s cteckou vepredu , co se pouziva i jako tlacitko , tak to je excelentni. Rychlost a funkcnost.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.