Testování Androidu 9.0 Pie pro Huawei P20 lite

V nejbližších dnech bychom rádi spustili testování nového Androidu 9.0 Pie pro Huawei P20 lite. Huawei P20 lite patří k nejoblíbenějším telefonům roku 2018 a já jsem rád, že také tento přístroj obdrží nejnovější verzi operačního systému Android. V tuto chvíli ladíme poslední poslední detaily a jakmile bude vše připraveno, budeme vás samozřejmě informovat. Testování bude otevřeno pro Huawei P20 lite ve variantě Dual SIM z oficiální distribuce. Podmínkou pro získání aktualizace je firmware 8.0.0.178, jehož uvolňování právě v těchto dnech spouštíme (samotný start testování se tím může trochu zdržet, před uvolněním zmíněné aktualizace na větší část telefonů by testování nedávalo smysl). Sám se chystám aktualizaci nainstalovat během víkendu, v pondělí zde tedy najdete mé první dojmy a zkušenosti. Mám ale radost, že se operační systém Android 9.0 Pie podařilo dostat na spoustu našich mobilních telefonů, v minulosti jsme v tomto směru tak úspěšní vždy nebyli, v současnosti ale naše podpora patří k těm nejlepším a věřím, že v budoucnosti budeme ještě lepší.

Štítky:
«134567

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.