Hlasitost a kvalita reproduktoru pro telefonování

Zdravím
přešel jsem ze Samsungu S9+ a mám dost problém s kvalitou a hlasitostí při telefonování.

Komentáře

• upraveno 2. April
    V čem přesně máš problém? Hovor slyším teda výborně a čistě :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja osobne som sa tiez bal toho repraku pod displejom, ale nemam s tym najmensi problem, pocujem ho v pohode, cisto.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také bez problémů při telefonování :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám P30 a taky je tam špatná kvalita zvuku z reproduktoru, ale z hlasitého... Je tam nějaký šum nebo co slyšet.. A mělo by to být čisté, což není. Myslíte že by to mohla opravit nějaká příští aktualizace firmwaru?
    Poděkovat autorovi 0
  • No já ho rozhodně čistě neslyším a při okolním hluku vůbec. Dnes jsem to porovnával s P30 a je tam dost rozdíl. I co se týká fotek. Z P30 jsou tedy znatelně lepší a mělo by to být naopak. Neostré, posunuté barevně, chybí v nich žlutá.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já dám tedy telefon k uchu a slyším i v hluku. Asi i lépe než z repráku, protože mám ucho na displeji, jak i po mě chce telefon :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdyz neni ucho primo pritisknute na displej , tak to neni slyset?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale je, len trosku menej. Nemam s tym “sluchadlom” najmensi problem. Co sa tyka kvality hovoru cez hlasity odposluch, je to podla mna vyrazne lepsie ako Mate 20. Cistejsie, hlasnejsie, nikde nic nepuka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně jak píše @Arrow79. Tohle se hodně povedlo a to jsem se toho vážně bál :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Marek_BMarek_B  
    upraveno 4. April
    Já jsem se zvukem sluchátka celkem spokojený, ale co si budem povídat, fyzika (nebo akustika) se očůrat nedá, tzn. klasický reproduktor s průduchy hrál lépe, zejména ve výškách. Přeci jen displej je jako zvukový měnič trochu, jak bych to napsal, těžkopádný ... :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Trochu jsem se obával repráčku i sluchátka ,, skrytého pod displejem " a obojí je naprosto v pohodě, prakticky jsem u sluchátka nepoznal změnu od klasického a repráček hraje kvalitně a dostatečně hlasitě
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.