Zkušenosti s Huawei P30 Pro (od majitelů pro majitele)

Protože už se na našem fóru pohybuje mnoho majitelů modelu Huawei P30 Pro, je na čase založit téma, ve kterém si můžeme vyměňovat svoje zkušenosti a postřehy. Sám používám Huawei P30 Pro přibližně týden, SIM kartu jsem do něj ale vložil až v posledních dnech. Přecházel jsem z modelu Huawei Mate 20 Pro, v případě zájmu můžu udělat porovnání obou přístrojů. Po stránce funkcí mě Huawei P30 Pro příliš nepřekvapil, většinu jich znám právě z předchozího telefonu. Vlastním variantu 256/8 GB, jsem maximálně spokojený s rychlostí a stabilitou. Oceňuji malý výřez v displeji, sám jsem ale zvědav, jestli nakonec budu více používat čtečku v displeji nebo odemykání pomocí obličeje. Každopádně čtečka reaguje velmi rychle a líbí se mi, že je na displeji umístěna níže. K ovládání používám gesta, softwarová tlačítka jsou z mého pohledu minulost. Na hodnocení výdrže je ještě brzy, kombinace baterie 4200 mAh a moderního procesoru Kirin 980 mě ale určitě nezklame. Jako vždy jsem si do telefonu dal XPERIA klávesnici, dokonce jsem si přes aplikaci Motivy koupil tapetu, která se mi líbila. Fotoaparát je úžasný, na obzoru je navíc update, který přidá podporu notifikací pro aplikace třetích stran na AOD. To byla jediná věc, kterou jsem dosud u telefonů Huawei postrádal, Huawei P30 Pro se tak výrazným způsobem přiblíží k dokonalosti. Pouzdro zatím vybírám, k dispozici je mnoho pěkných originálních krytů, pravděpodobně ale opět skončím u polepu od Dbrand, který jsem měl na modelu Huawei P20 Pro a maximálně se mi osvědčil.

image
image
image
Štítky:
«13456753

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.