Vyhrajte účast na VIP otevření značkové prodejny Huawei v Centrum Chodov

Tento týden kromě představení P30 series slavíme další velkou událost – otevření značkové prodejny Huawei v OC Centrum Chodov.

Prodejna nabídne velmi široké spektrum služeb. Samozřejmostí je přítomnost kompletního portfolia společnosti Huawei, potěší například nové notebooky. Nepřekvapí servis, v rámci kterého se vynasnažíme vždy o co nejkratší dobu opravy. Značková prodejna Huawei bude nabízet i exkluzivní vybrané modely. Chybět nebude ani foto studio nebo prostor pro akce s novináři a fanoušky.

Právě pro fanoušky jsme připravili VIP otevření značkové prodejny Huawei, které proběhne už v pátek 29. března ve 14:00 (pro veřejnost se prodejna otevře následující den). Máme pro vás připravenou soutěž o deset vstupenek na zmíněné VIP otevření. Můžete tedy být prvními, kteří značkovou prodejnu Huawei navštíví. Navíc jako poděkování na místě získáte dárkový balíček obsahující Huawei Band 3 Pro.

Jak se zapojit do soutěže? Napište nám do tohoto tématu životní zážitek, kterého si nejvíce ceníte. Svoje odpovědi můžete posílat až do čtvrtka 28.3.2019 do 15:00:00. Výherce poté kontaktujeme emailem a sdělíme veškeré podrobnosti. Kompletní pravidla najdete zde.

image
článek.png
1200 x 628 - 613K
Štítky:
«134

Komentáře

• Cenit si můžu zážitků dobrých i ne zrovna dobrých. První dělají člověku život hezčí,ty druhé ho vrátí zpět na zem. Narození štěňat císařem a zachránění fenky,odchov žaků,poznání fajn lidí v nové práci,změna práce po 22 letech podnikání,rodinná setkání.... Špatné,ale poučné,návštěva na onkologickém oddělení,psí ůtulek,jatka,nemoc v rodině,kdy si člověk uvědomí,že Ti nejbližší tu nemusí být na věky.
    Poděkovat autorovi 4
  • upraveno 27. March
    Ahoj, ja se zucastnit nemohu, po zajezdu ve Francii budu v praci, preji vsem vyhercum at si uziji VIP otevreni nove prodejny Huawei, samozrejme jakmile budu mit volno, tak se tam velmi rad podivam, jsem moc zvedavej :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. March
    Mam dotaz, bude pri otevreni nejaka specialni akce na vyrobky Huawei? :smiley:, kdyby nekdo uvazoval o koupi :smile:, myslim, ze tato otazka napadne kazdeho z nas :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Rád bych, rád bych...
    Ale bohužel, byl jsem na 30.3. povolán rodinnou radou na rekonstrukci bytu rodičů... Takže, asi největší zážitek bude, když tu těžkou práci přežiju po několika letech kancelářiny :mrgreen:
    Poděkovat autorovi 0
  • @lotr_Mates rekonstrukce pocka :smile:, co kdyby jsi si nahle dostal panskou rymicku :smiley:?
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Mam dotaz, bude pri otevreni nejaka specialni akce na vyrobky Huawei? :smiley:, kdyby nekdo uvazoval o koupi :smile:, myslim, ze tato otazka napadne kazdeho z nas :smiley:

Take se pripojuji,nejaka slevicka by bodla,P30 se mi moc libi,ale 16tis je sakra za mobil uz moc
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978
    Nepočká, následně ve čtvrtek našim dělají podlahy a plácat je v tom samotné nehodlám. Bohudík/bohužel, ještě je mám pořád tak nějak rád... :blush:
    A blbý je, že jsou od nás přes hodinu cesty a v týdnu na otočku to nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak treba nejvetsi zazitek minuleho roku byla asi podzimni tura na Male Fatre. P20Pro byl se mnou a diky tomu mam i vzpominku v podobe paradnich fotek (povedenymi snimky se pamet stale plni). Navic s mym orientacnim smyslem jsem rad, ze se muzu spolehnout na mobil, ktery ma slusnou vydrz.
    IMG_20181013_191328.jpg
    3506 x 2630 - 4M
    Poděkovat autorovi 0
  • Můj největší zážitek byl, kdy jsem nedostal pod stromeček k Vánocům Mate 20 pro, jelikož nebyl vůbec k dispozici a po týdnu a půl čekání jsem obdržel a takhle šťastný jsem nikdy nebyl
    Poděkovat autorovi 0
  • A zase bezo mňa :smiley: Keby už konečne mám aj voľno (v piatok by som o 14h skončiť mohol), tak sa musím vrátiť ihneď na Slovensko, kde som už vyše mesiaca objednaný s autom do servisu. Ach jo :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Roos.xb  
    upraveno 27. March
    Svatba s mou ženou :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vydrželi jsme bojovat chemo, ozařování a tři velké 9ti hodinové operace. Zlomili jsme nemožné a vyhráli v loterii života, neboť nám dávali jen 5 -7 měsíců do konce života, umírání, a potom začaly klesat onkomarkery. Je to jak dostat druhou šanci, což se mnohým nepovedlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Můj největší zážitek, kterého si cením, je určitě to, když jsem porodila a vychovala 2 překrásné děti :)
    Poděkovat autorovi 3
  • Díky mému báječnému a milijicimu manželovi mám plno životních zážitků (první setkání, první společná dovolená, naše svatba...), ale mezi můj bezesporu životní NEZAPOMENUTELNÝ žazitek patří narození našeho vytouzeneho syna, poprvé slyšet jeho pláč, poprvé ho vidět,dotknou se ho..Nic tento zážitek nepredci i když věřím, že s manželem a teď už i synem zazijeme ještě plno dalších krásných životních zážitků
    Poděkovat autorovi 0
  • Největší zážitek mám paradoxně spojený s tím nejhorším. Vracel jsem se z hospody mírně vrávorající a volal si taxi. V ruce jsem tenkrát držel svůj čerstvě zakoupený Huawei Mate 9. Z ničeho nic mi k zátylku přistoupil maskovaný muž a ten můj novej telefon, na který jsem šetřil několik měsíců, mi vytrhl z ruky. Než jsem si uvědomil, co se stalo, mobil byl pryč. Vylíčil jsem vše Policii, nahlásil IMEI a byl smířený s faktem, že si budu muset pár měsíců počkat, než našetřím na nový Mate. Po dvou měsících mi zavolalo skryté číslo. Policie mi sdělila, že se telefon dohledal pomocí IMEI a kdy prý budu doma, že mi ho přivezou. V tu chvíli jsem byl opravdu šťastný a i když telefon dorazil s prasklým displejem, cítil jsem příjemné zadostiučinění. :blush: :blush:
    Poděkovat autorovi 1
  • Mám staršího bratra o 2 roky a co si budeme, každý mladší sourozenec to nemá jednoduché.. vždycky mě podceňoval protože jsem střídal dost sportů, hledal jsem se a u ničeho jsem nevydržel.. bylo to sním těžký protože mě nikdy nepodpořil, nebral mezi kamarády atd.. před rokem jsem začal s 92 kg dělat bojové umění a chtěl jsem mu dokázat že dokážu shodit a něčeho dosáhnout..uplynul rok a moje váha je 76kg a před 2 týdny jsem měl svůj první zápas v boxu a strašnou radost mi udělalo zvednutí mé ruky rozhodčím a radost mého bratra který mi snad 3x gratuloval a začal mě v tom podporovat.. teď máme krásný vztah a já jsem po 19ti letech šťastný že mám bratra s kterým si můžu říct "bráchovský" věci!
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak za mě je to asi když jsem poprvé v práci upnul dítě do Lokomatu, začalo poprvé chodit, ta neuvěřitelná dětská radost, čisté nadšení a smích z toho, že poprvé aspoň s asistencí dokáže chodit. -GDPR víc nedovolí -
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já si myslím že nějaký má určitě každý krásný nezapomenutelný zážitek, zatím co já bych to za krásný zážitek úplně nebral. Když mi bylo osm, tak mě srazilo auto byl to docela zvláštní pocit myslel jsem si že jsem se po druhé narodil ale nic mi nebylo jen trochu odřená hlava jinak nic zlomeného ale co mě dostalo nejvíce ze ten samý pán na tom samém přechodu porazil paní s kočárkem tak to jsem vážně koukal a rodiče také. Doufám že vás můj zážitek zaujal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zatím čekám na svůj největší životní zážitek, ale myslím si, že by výhra Huawei P30 pro patřila k mému největšímu zážitku, protože zrovna mi přestal fungovat můj Huawei P8 :(
    A bez Huaweie to není prostě ono :D
    Poděkovat autorovi 3
Tato diskuze je zavřená.