Ochrana displeje?

Vypadá dobře - ale otázka je zda-li to má nainstalovanou fólii na displeji - než budou nějaká rozumná ochranná skla? A je tam taky alepsoň silikonové ochranné pouzdro třeba jako P20PRO
«13456727

Komentáře

• Není ani jedno. Ale fixed pouzdro je už v prodeji
    Poděkovat autorovi 0
  • A víme už alespoň jestli displej je gorilla glass - u 20P jsem to nikde neviděl uvedené. Fakt je že ty zahnuté displeje nejsou mým šálkem kávy.
    Poděkovat autorovi 1
  • mate nekdo vyhlidle nejake solidni kryci sklo? asi nejlepe s full glue?
    Vudce - co to sklo u vas? Winner 4D sklo? je full glue? kdy bude? a lze pouzivat s tim vasim opus flip pouzdrem (koupil jsem tez u vas jako p30 pro).
    Poděkovat autorovi 1
  • To by mně taky zajímalo. Celkem nechápu jak může třeba ALZA hodit na trh foun bez jediné možnosti krýt displej sklem. Zatím jej mám v silikonovém originálním pouzdře - ale to je jenom zezadu.
    Poděkovat autorovi 2
  • Proc by to alzu melo zajimat? Ja treba jiz roky nepouzivam zadne sklo. Ktomu alza je prodejce a nemuze za to , ze neni zadny vyrobce skla P30.
    Poděkovat autorovi 1
  • Marek_BMarek_B  
    upraveno 27. March
    https://1url.cz/bM3pO. ? To by mohlo být good. No ale až za měsíc, než se to sem doplazí.
    Poděkovat autorovi 0
  • ty jo, tak to nedam to lepit UV lepidlem.. to jsem myslel ze bude nejake klasicke adhezivum...
    Poděkovat autorovi 0
  • @TSH Tak on to zase takovej průser nebude a lepidlo nebude lepidlo, ale po zatuhnutí spíš takový gel. Mohl by sem někdo napsat, kdo má zkušenost.

Poděkovat autorovi 0
  • Hurec napsal(a):

Proc by to alzu melo zajimat? Ja treba jiz roky nepouzivam zadne sklo. Ktomu alza je prodejce a nemuze za to , ze neni zadny vyrobce skla P30.

Protože to je podstata byznysu - mít pohromadě vše co zákazník bude patrně kupovat, aby mi neutek jinam. Ale s těmi skly je to asi fakt problém - zatím
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže, aby jim šel líp byznys, tak mají prodej P30 Pro odložit do doby, než začnou výrobci dodávat skla?
    Poděkovat autorovi 1
  • @vlad tak jsem brouzdal po internetu a P20pro měla tvrzene sklo. Ale "neofiko". Neměla certifikaci od gorilla... Tak předpokládám že tady bude také. Aspoň určitá odolnost vůči škrábancům.
    Poděkovat autorovi 0
  • Gorilla Glass je fakticky jen název, za který se platí :smile:

V minulosti jsme také neměli GG a přitom displeje drží.
    Poděkovat autorovi 1
  • TSH napsal(a):

mate nekdo vyhlidle nejake solidni kryci sklo? asi nejlepe s full glue?
    Vudce - co to sklo u vas? Winner 4D sklo? je full glue? kdy bude? a lze pouzivat s tim vasim opus flip pouzdrem (koupil jsem tez u vas jako p30 pro).

Ahoj, omlouvám se, že odpovídám později(byl jsem v Paříži a dnes úprava fotek), skla Winner budou příští týden ve čtvrtek 4.4.2019, mám slíbené na test, takže pořádně vyzkouším i s pouzdrem co jsi koupil a hlavně jestli bude fungovat čtečka otisku prstů v displeji a prostě jestli je sklo dobré či ne :wink: , folie od winneru budou zhruba o týden později, také natestuju a tam by na 100% měla fungovat četčka :wink: , jakmile testnu, hned písnu :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď jsem volal dodavateli na folii ClearPlex a zítra jak koupím P30 Pro tak hned lepím ClearPlex na test a písnu jestli je ok :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj, také přemýšlím o ochraně. Zatím jsem skladem narazil pouze na sklo Caliber 2.5 z Mobil pohotovosti, ale vzhledem k zakřivení to bude asi pěkně vykrojené - nevzhledné sklo.

@Vudce1978 ClearPlex bych také zkusil, dej vědět co a jak.
    Poděkovat autorovi 0
  • @MichalKostka jasně že dám :smiley: , zítra nalepím a večer vyzkouším, ať si sedne a zaschne :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce - diky, budu moc vdecen.
    Asi se to tu uz nekdy resilo, proc tam davaji cerne okraji? aby neslo svetlo bokem skla a tak nebyl vic mlecny efekt? nebo jen design?

Clearplex vypada zajimave, ale za tu cenu asi dam radsi sklo... ale urcite napis dojmy...

Diky Tomas

Poděkovat autorovi 0
  • @TSH jasně písnu dojmy, ale obávám se, že sklo bude problém, kvůli čtečce, ovládání, obalu atd...
    Poděkovat autorovi 0
  • takze spise folii hodit? no uvidime co napises... ten winner ma silikon po cele plose?
    koukal jsem ze mp maji nejaky sklo calibr... jak na tom obecne ve srovnani k tem winner? vi nekdo?
    Poděkovat autorovi 0
  • @TSH nemohu posoudit, mohu testnout jen Winner a to až 4.4., do té doby bude folie ClearPlex :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.