Sledujeme představení Huawei P30 series | Paříž | Praha

Už za několik hodin v Paříži oficiálně představíme Huawei P30 series. Naše nové telefony už nějakou dobu používám a tak vám mohu prozradit, že se rozhodně máte na co těšit. Dva naši fanoušci vyrazili společně s mou kolegyní na tiskovou konferenci přímo do Paříže, s dalšími se pak potkám u nás v Huawei (Jihlavská 1558/21) ve 13:30, abychom představení nových přístrojů mohli společně sledovat a následně si novinky rovnou vyzkoušet. Večer nás pak čeká méně formální diskuze v blízké hospůdce U Čejpů.

Ať už tedy sledujete představení Huawei P30 series v Praze, v Paříži, v práci nebo třeba doma, můžete v tomto tématu sdílet své první dojmy. Předpokládám, že naši fanoušci v Paříži nám sem několik zpráv přidají, pravděpodobně se přidají také moderátoři, kteří míří do Prahy. V tuto chvíli je 5:15 a já vyrážím na vlak (přesněji na náhradní autobusovou dopravu), z Olomouce pak budu pokračovat směr Praha. U sebe mám dva krásné a skvěle vybavené mobilní telefony (fakticky jich vlastně u sebe mám výrazně více, ale zajímat vás budou právě ty dva). Startujeme...
Štítky:
«1345678

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.