Problém s Bluetooth, párování s příslušenstvím

Dobrý den, koupila jsem si Huawei P20 Lite, Huawei váhu a Colour band2 náramek, první spárování s příslušenstvím bylo vpohode, 2xjsem se zvážila. Večer a ráno.. A pak už to nešlo. Na váze nesvítíl ani neblikal Bluetooth symbol... Myslela jsem si že je váha rozbitá ale všimla jsem si že se numuzu připojit. Ani k náramku. Udělala jsem všechny restarty co jsou jak telefonu tak příslušenství. I tovární nastaveni, a v případě náramku se po restartu připojím ale pak to vypadne a do dalšího restartu tel. se nepripojim a vaha, tak se nemůžu sparovat a když se spárůji tak mě neposíla informace do mobilu,,, používám aplikace Huawei Wear, Huawei Heathy a Váha měření. Prosím nesetkal se s tímto problémem někdo? Nevíte co stim?

Komentáře

  • Pokud huawei nevydá nějakou aktualizaci, která by tento problém opravila, tak řešení není, mám s telefonem obdobný problém a zkoušel jsem i vámi zmiňované pokusy, ale nic nepomohlo a nikdo mi zde neporadil co s tím, takže buď vyměnit za jiný telefon, nebo čekat a doufat.
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobrý den, moc děkuji za reakci. Úplně. Koukám že tady nikdo nepíše
    Poděkovat autorovi 0
  • Spíš se nikdo s problémem nesetkal, proto žádná reakce.. Sám mám s jinými telefony Huawei spárováno váhu, watch gt, band 2 pro a žádný problém nemám, těžko se pak radí :neutral: Jinak na vše používám pouze Huawei zdraví, jako jedinou aplikaci
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.