Huawei P20 lite obdržel únorové bezpečnostní záplaty

upraveno 13. March v Huawei P20 lite
Huawei P20 lite zatím čeká na operační systém Android 9.0 Pie, to ale neznamená, že by podpora tohoto mobilního telefonu byla špatná. Už před mnoha týdny se telefon naučil gesta (což je z mého pohledu vlastně nejviditelnější součást nového operačního systému od společnosti Google), navíc dostává také pravidelné měsíční záplaty. V předchozích dnech dorazil do telefonu nový firmware, který obsahuje únorové bezpečnostní záplaty. V mém okolí používá model P20 lite mnoho lidí a jsou s telefonem velmi spokojeni, především již zmíněné přidání gest jim udělalo velikou radost (sám je používám na všech svých telefonech a neměnil bych). Jaké jsou vaše dlouhodobé zkušenosti s modelem Huawei P20 lite?

image
DSC_0152.JPG
900 x 598 - 298K
Štítky:

Komentáře

• I po několika měsících stále špape suprově. S fotkami zatím všichni také spokojeni, výdrž baterie perfektní, hlavně je to skvělá dizajnovka :mrgreen:

Když ho na chvíli seberu dceři, pořád jsem na vážkách, jestli neměl zůstat v mých rukou. Na druhou stranu, s mazlíkem M10P bych se veeeelmi nerad loučil a snad bych to i oplakal :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Přítelkyně je stále s P20lite spokojená, akorát gesta nechce za žádnou cenu - vždycky jí říkám, že je stejně jednou zapnu, potom si půjčí mojí Novu 3 a neumí se dostat ani na domovskou obrazovku :).
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei P20 Lite mám od listopadu 2018. Do té doby jsem vlastnil několik telefonů, jak s Windows,
    tak Androidem, i různých značek. Poslední 2 roky jsem trvale zůstal u značky Motorola a ta mě plně vyhovovala.
    P20 Lite jsem náhodně vyhrál v soutěži a musím konstatovat, že to opravdu výhra byla...
    Huawei P20 Lite je telefon střední třídy, ale s nadstandardními vlastnostmi a plně vyhovuje potřebám běžného uživatele.

Perfektně sedne do ruky ( záda ale nepříjemně kluzká, vyřešeno krytem )
    Kvalitní zpracování jako celku
    Velmi pěkné podání barev ( uzpůsobitelné ), výborná čitelnost na slunci, výřez v display mě vyhovuje
    Fotí výborně i v automatickém režimu
    OTG, USB-C, 4GB operační, 64GB uživatelské paměti
    5GHz Wifi na standardu ac - v mém případě dosahuje 433MB/s
    Rychlá a bezchybná čtečka otisku prstu, odemykání obličejem obstojné
    Výdrž baterie 1. - 2.dny - velké + je rychlonabíjení
    Zvuk hudby přijatelný, zvuk hovoru výborný a čistý
    Gesta nevyužívám, mám nastavené z launcheru Nova.
    Propojení s hodinkami Amazfit Bip bez žádných problémů, spolehlivé
    Bezpečnostní aktualizace, zde Huawei chválím.

Co se týká Android 9 Pie, tento MT by si jej zasloužil jako přidanou hodnotu.
    Výtky mám k EMUI, někdy až příliš zasahuje do obslužnosti MT. Některé aplikace
    jdou " zastavit " příp.odinstalovat, některé jsou " natvrdo " a to žádný uživatel nemá a nebude mít rád.
    Notifikační dioda je velmi malá.
    Launcher by si zasloužil jiné pojetí, s většími možnostmi nastavení od uživatele.

Když zhodnotím tento MT jako celek, Huawei P20 Lite je velmi povedný MT a po právu byl vyhodnocen jako " Produkt roku 2018 ".
    1 - kopie.jpg
    1080 x 2280 - 273K
    2 - kopie.jpg
    1080 x 2154 - 294K
    Poděkovat autorovi 0
  • Tento telefon jsem poradil manželce a ta je s ním velice spokojená a to po všech stránkách, je to povedený mobil.
    Navíc má něco, co neumím popsat, prostě okamžitě přiroste k srdci. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pomalu to bídě rok co P20 lite vlastním a jsem spokojen. Za celou dobu jsem nemusel řešit vážný problém.Přístroj šlape, podpora funguje na jedničku. Za mě spokojenost a už se těším na řadu P30
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem s ním převelice spokojený, vývoj tohohle modelu se povedl!
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, potřeboval bych poradit. "Upravil" jsem si Obrazovku zámku a nevím jak ji vrátit do původního nastavení. Díky za radu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.