Soutěž: Pojeďte s námi do Paříže na představení Huawei P30 series

26. března 2019 se v Paříži uskuteční tisková konference společnosti Huawei, na které představíme jedny z nejočekávanějších telefonů letošního roku. Máme velikou radost, že během posledních let jsme na našem diskuzním fóru HuaFan.cz vybudovali skvělou komunitu kolem telefonů Huawei, v příštích týdnech se můžete těšit na úplně nové diskuzní fórum, které nabídne více funkcí a atraktivnější design. Ještě předtím jsme se ale rozhodli vás odměnit za aktivitu v rámci stávajícího fóra a připravili jsme pro vás soutěž, díky které se můžete představení Huawei P30 series zúčastnit s námi přímo v Paříži.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o výlet na představení Huawei P30 series do Paříže, napište nám přímo do této diskuze příspěvek s důvodem (případně důvody), proč bychom měli vybrat právě vás. Do Paříže s námi vyrazí dva z vás, jednoho zvolíte sami pomocí hlasování (pro hlasování použijte tlačítko poděkovat autorovi), druhého účastníka pak vyberu společně se svými kolegy. Na konci tohoto měsíce pak společně vyrazíte do Paříže a můžete s ostatními fanoušky sdílet své dojmy a zkušenosti s telefony, které v letošním roce budou patřit k těm nejlepším. Ještě váháte? Kompletní pravidla najdete zde, soutěž končí v pátek 15.3.2019 ve 23:59:59. Trvání výletu je od 25. března do 27. března tohoto roku (ujistěte se tedy před zapojením do soutěže, že v tomto termínu můžete do Paříže vyrazit).

Soutěž prodlužujeme až do soboty, své soutěžní komentáře můžete posílat až do 16.3.2019 23:59:59.

image
54402622_2245024995617716_6463973089544765440_n.jpg
960 x 960 - 71K
«13456711

Komentáře

• Všichni chtějí vyhrát, můj důvod je, že jsem byl první kdo zde napsal.
    Poděkovat autorovi 3
  • Jelikoz jsem velky fanda mobilnich telefonu a hlavne jsem spokojeny uzivatel mobilu Huawei rad bych byl u toho,jelikoz ta atmosfera pri predstaveni musi byt neskutecna,ale zajem bude urcite obrovsky a sance miziva,ale tak nahoda je blbec :smiley:
    P.S. kdyby nahodou,beru si v tom terminu dovolenou :smiley: :smiley: :smiley:
    Poděkovat autorovi 3
  • upraveno 11. March
    Do Paríža by som sa pozrieť išiel. A keby to malo byť spojené s predstavením P30 series, tak je to paráda. Samozrejme viem, že na HuaFan som na to krátko a sem-tam je tu odo mňa aj nejaká kritika, ale aspoň raz zažiť "atmošku" veľkého predstavenia s niekým, kto to vlastne organizuje by bolo neuveriteľné a nezabudnuteľné :)
    Viac dôvodov snáď ani nie je treba. Skrátka a dobre: "Paríž + Huawei show + P30 series + výlet" je samo o sebe pre mňa ten najlepší dôvod ;)
    Poděkovat autorovi 8
  • Zdravím! Já bych 25.3. mohl, ale pak mám 26.3. denní a 27.3. noční službu... :-( ...tak jen abyste se mnou nepočítali! :-)
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 16. March
    - při vší skromnosti si myslím, že za každodenní mravenčí práci při vysvětlování lidem proč a jak fotit telefony značky HUAWEI na instagramu @losmichalos bych si to možná zasloužil :)
    - můj první HUAWEI byl myslím ASCENDT G300 a od té doby jsem až na jednu (pracovní výjimku) věrný značce a těžko budete hledat někoho, kdo nafotil víc fotek s telefony vaší značky :)
    - a taky proto, že v Paříži jsem ještě nebyl :)
    Poděkovat autorovi 3
  • upraveno 11. March
    Tak to je opravdu spica soutez, to jsem necekal at pojede kdokoli kdo bude vybran, tak verim, ze zazitek na cely zivot :smiley:
    Nejradeji bych byl kdybychom mohli jet vsichni :smiley:, ale to bohuzel nejde :smile:
    Rad bych se jel podivat uz jen z duvodu, ze jsem byl u nas v praci prvni kdo veril a stale veri(ze zacatku se mi vsichni smali, ted uz nesmeji, ale stejne neveri), ze Huawei bude svetova jednicka :smile:, jsem v EW na nejnizsi pozici a za prodeje Huawei, jezdi na predstavovani novinek pouze nejvyssi manageri, kteri jsou zvani i do tovarny Huawei a pritom ani mnohdy nevi jake modely Huawei ma :smiley:
    Pokud nebudu vybran, tak vybranym stastlivcum preji krasny vylet a mnoho zazitku :smile:
    Poděkovat autorovi 23
  • Tohle bude opravdu velká
    a řekl bych nezapomenutelná akce pro fanoušky značky :smile:
    Klobouk dolů před všemi,
    kterým se toto pro naší malou komunitu podařilo prosadit.
    Asi jako každý,
    ne vždy úplně se vším souhlasím a nesednu si na zadek z každého výrobku Huawei.
    Ale už od řady P8 nepoužívám jinou značku. (kromě pár testů konkurence, abych zjistil, že pro mě je Huawei prostě špička)
    Na fóru trávím x hodin svého času denně čtením,odpovídaním, editacemi..
    Byla by pro mě pocta vidět představení mého budoucího modelu přímo v Paříži :smiley:

A navíc mě zajímá,
    jak moc bych mistrovi Yu rozuměl live, nýbrž na streamu to je občas oříšek :smiley: :smiley:
    Poděkovat autorovi 8
  • Protože bych se tam moc rád podíval. Bude to určitě velká paráda.
    Poděkovat autorovi 1
  • Prečo by som chcel vyhrať ja ? Dobrá otázka
    Môj príbeh s HUAWEI-om začalo pred 5-imi rokmy keď som dostal svoj prví dotykoví mobil a to Huawei Ascend Y530 používal som to skoro 2 roky do kedy sa mi nerozbil displej bolo mi smutno lebo za tú dobu premňa bol najlepší mobil. Išiel čas a prišlo čas presdtavenie Huawei P8 série a z tej série som mal P8 lite tiež bol vynikajúci mobil dokedy sa nerozbil displej potom dlhšiu domu som nemal mobil no po čase som dostal P9 lite a typuje si na moje nešťastie tiež sa rozbil displej už ma to štvalo a hovorím koniec rozbitým displejom a preto som išiel do celo skleného mobilu a to Honor 8 a som prišiel nato že keď mám celo sklenený mobil viac dávam nato pozor tak sa aj stalo ani škrabance ani nič mobil držal až kým sa mi nevypálilo nabíjanie a momentálne som majiteľom HUAWEI Mate 20 Pro a ten mobil ani slov nemám proste milujem a prečo chcem vyhrať výlet na predstavenie P30 Pro? Lebo milujem HUAWEI 5 rokov som verný používateľ tejto značky a nedám za inú značku a mojím veľkím snom je že raz chcem sa dostať na také predstavenie značky HUAWEI a dúfam že to bude teraz
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem dlouholetý fanoušek Huawei, který používá již celá naše rodina, stávající model P10 Pro bych rád nahradil právě modelem P30 Pro.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. March
    Proč já? Jsem velký fanoušek Huawei - telefony, hodinky, sluchátka, váha.. Tak proto ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Proč bych měl vyhrát já? No jako jediný argument mě napadá ten, že mám zasebou již několik zařízení Huawei a nikdy jsem nepřešel ke konkurenci. Jsem věrný HU AW EIsta. A byl bych rád u představní další generace těchto smartphonů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Za prvé chci letět v letadle s Martinem Šonkou.
    Za druhé chci vyzkoušet nejnovější model (moje P9 je hvězda, nic ji nenahradí, ale mrknout se můžu).
    Za třetí mám volný termín, zajištěné hlídání pro děti.
    A fakt jsem zvědavá na foťák, na ten nejvíc...
    Poděkovat autorovi 3
  • Posledné 2 roky sa zaujímam o značku huawei. Vždy keď víde nový model tak pozerám na recenzie a videá že ako ten mobil funguje aký má výkon a tak podobne. Do Paríža by som sa chcel dostať pretože mojim koníčkom je cestovanie a taktiež aj sa neskutočne teším na rad P30 ktorý bude super ako každý predošlí.
    Poděkovat autorovi 0
  • macky23  
    upraveno 11. March
    No kdyby pánbůh dal, tak by mě na P30 do Francie vzal :smiley: aspoň bych se konečně kouknul někam dál než do polska pro maso :smile: a samozřejmě kdo to vyhraje tak mohu pouze gratulovat a tiše závidět...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. March
    Kdysi jsem pronesla, že do Paříže leda tankem. To bylo před tím, než jsem si našla francouzsky mluvícího partnera a odkaz na tuto soutěž.
    Frantíka a Huawei už mám pár let, v Paříži jsem ještě nebyla
    Poděkovat autorovi 1
  • Jsem fanda Huawei teprve dva roky,ačkoliv mám starý model P7,miluju ho,to jak fotí,to mě hrozně baví,nedám ho z ruky,neustále cvakam a sdílím,otravuju a posílám dál.Odchází mi,ale odmítám se ho vzdát,chci prostě ten můj,ne jiný a chci v něm fotky z Paříže,než odejde úplně :-D doma tomu nerozumí,proč si neporidim jiný,neví,co je láska
    Poděkovat autorovi 0
  • J'adore Paris!!!!!!!!!!
    Poděkovat autorovi 0
  • Protoze 26.3. mam 33. narozeniny :-). Takze tech trojek k P30 je akorat :-D
    Poděkovat autorovi 4
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.