Podpora modelu Huawei P10 lite je po dvou letech velmi dobrá

upraveno 12. June v Huawei P10 lite
Od představení modelu Huawei P10 lite uplynou dva roky a myslím si, že podpora tohoto přístroje je stále na velmi dobré úrovni. Před několika dny jsme začali uvolňovat aktualizaci s označením, která obsahuje únorové bezpečnostní záplaty pro operační systém, tedy skoro nejnovější záplaty vůbec. V současné době není pravděpodobné, že by tento přístroj obdržel ještě operační systém Android 9.0 Pie, osobně bych ale uvítal, kdyby se do něj ještě podařilo dostat podporu gest, pomocí kterých je ovládání telefonu skutečně velmi příjemné. Jak hodnotíte podporu modelu Huawei P10 lite a jaké jsou vaše dlouhodobé zkušenosti s tímto přístrojem? V mém okolí jej používá několik lidí a jsou s ním spokojeni.

image
image
P10lite_1.jpg
540 x 960 - 131K
P10lite_2.jpg
540 x 960 - 389K
Štítky:

Komentáře

• Jo ty gesta by byly super, P10 lite jsem předal své sestře. A na mé P20 lite jsem si na gesta rychle zvykl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vidím to stejně, pokud by se objevila gesta, byl bych spokojený už maximálně.
    Poděkovat autorovi 1
  • Mne by sa ešte ľúbilo keby pridali odomknutie telefónu tvárou
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska aktualizácia WAS-LX1 8.0.0.390 marcové záplaty
    Poděkovat autorovi 0
  • S týmto článkom môžem len súhlasiť. Tento telefón je aj po 2 rokoch vážne bezchybný :) Nikto kto ho má doteraz, sa ešte nesťažoval :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefon svůj úkol plní dobře mám ho asi 1,5 roku, chtěl jsem upgradovat na P30lite, ale když vidím co se okolo Huaweie děje, tak asi přejdu k jiné značce....
    Poděkovat autorovi 0
  • dobry den, moje p10lite uz dlouho nedostala bezpecnostni zaplatu. nevite nekdo kde je problem ?? jen u me nebo to ma i nekdo jiny ??
    Screenshot_20190525-130012.jpg
    1080 x 1920 - 253K
    Poděkovat autorovi 0
  • p10litebestoff napsal(a):

dobry den, moje p10lite uz dlouho nedostala bezpecnostni zaplatu. nevite nekdo kde je problem ?? jen u me nebo to ma i nekdo jiny ??

na tom obrázku nic není vidět :/. Já si myslím že podpora je dost dobrá, telefon mám cca 2 roky. neseká se, záplaty chodí, sem fakt spokojenej. Poslední oprava je z 1. března, což je OK.

Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, přítelkyně má huawei P10 Lite. Do teď bez větších problémů, ale poslední dobou se telefon začal hodně sekat a vůbec nezvládá. I když běží jen jedna aplikace velký problém při načítání messengeru atd.. Nedávno si pořídila huawei band3. Ale neřekl bych, že to propojení dělá tyhle problémy. Někdo nějaký nápad co s tím?? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. July
    @Louskacek Na začiatok by som skúsil jednoduchý Wipe Cache -> Vypni mobil, pri zapínaní drž Power Buttton + Volume UP pokiaľ nenaskočí Recovery. Potom sa posúvaj tlačítkami hlasitosti a tam uvidíš možnosť "Wipe Chache Partition. To sprav. Len pozor na Factory reset! Neprekliknúť sa!!!
    Poděkovat autorovi 0
  • Peter_Kmec napsal(a):

@Louskacek Na začiatok by som skúsil jednoduchý Wipe Cache -> Vypni mobil, pri zapínaní drž Power Buttton + Volume Down pokiaľ nenaskočí Recovery.

Tak timto zpusobem se do Recovery zcela urcite nedostane :wink: .

@Louskacek , staci restartovat telefon a soucasne drzet Volume Up, dokud nenabehne Recovery , tam klikni na ten Wipe cache partition a pak na Reboot now. Nic se ti nevymaze z telefonu.
    Poděkovat autorovi 1
  • Sorry... Samozrejme má pravdu Rumburak... Moja chyba...
    Poděkovat autorovi 0
  • Přijde ještě někdy nějaká bezpečnostní aktualizace, nebo už je Huawei P10 lite odepsán? Štve mě donucovaní lidí k nákupu nového mobilu již 2 roky po uvedení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten telefon nadále bez problémů funguje :smile:

Ale další aktualizace nejsou nyní pravděpodobné.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.