Firmware 9.0.0.203 | Huawei P20 Pro

upraveno 12. June v Huawei P20 Pro
Blíží se uvolnění další aktualizace pro Huawei P20 Pro a jsem zvědavý, jak se vám bude líbit. O operačním systému Android 9.0 Pie pro Huawei P20 Pro se vedou na našem fóru bouřlivé diskuze, podpora tohoto přístroje ale nadále pokračuje a rozhodně nekončí. Součástí této aktualizace jsou únorové bezpečnostní záplaty pro operační systém Android, systém je velmi dobře odladěn a velmi dobrá je také výdrž na jedno nabití. Bohužel ale není opravena chyba v rámci AOD displeje, který zobrazuje čas pouze ve dvanáctihodinovém formátu. Jinak jsou ale moje dojmy po několika dnech testování velmi pozitivní a spokojený jsem také s kvalitou fotoaparátu.

image
image
image
Štítky:
«13456739

Komentáře

• Marek_BMarek_B  
    upraveno 28. February
    Popravdě jsem na něj velmi zvědavý a to jen z hlediska fotoaparátu. Nečekám zázraky, ale stačí jen maličkosti, aby člověk poznal, jakým směrem se to ubírá.
    Samozřejmě další vylepšení a vyladění vítáno, až na to zmíněné AOD, kde jsem zvyklý právě na ty hodiny. To už celkem zamrzí, jak nás mají v zadnici.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj ja sa teším na vylepšenie fotoaparátu potenciál na vylepšenie P20 pro jednoznačne má. AOD používam aj v tomto nedokonalom prevedení a keď sa ma niekto poobede spýta že keľo kodin a je 15 00 tak zadrem že tri :smiley: Inak telefón a systém ide ako namydlený blesk a baterka perfiš.
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 1. March
    ano foťák je pro mě také priorita číslo jedna.. s ostatním se dá žít.. s nastupující konkurencí s novými modelely bych byl rád kdyby ještě nějaký čas byl p20p stále nejlepší na světě.. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • No jelikoz P30 ma mit opet zaobleny displej , tak nic jineho nezbyva :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě že co jsme dnes četl tak zaoblený by měl být jen model Pro s 6,5palcovym displayem. Klasická P30 rovný 6,1 jako doposud. Akorát 3500 orpoti 4200 baterka. Ten rovný display zní nadějně. Uvidíme až to bude naživo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aha je to mozny , ja ale vzdy preferuji pro. Prave kvuli orezanosti NEpro.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tam ale nebude moc kompromisu. Baterka a 10ti násobný zoom. Jinak stejné. O ničem jiném nemluvili. Tak pokud stačí takový zoom jako v P20pro tak si myslím že to bude slušný stroj a za méně penizku. Podle mě lepší než takový Honor 20 který je dost osekany kromě procesoru nic zvláštního nemá.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takový ten pocit, když založíš fórum Firmware 9.0.0.203 | Huawei P20 Pro a ve čtvrtém komentáři někdo začne řešit P30...
    Poděkovat autorovi 4
  • Tak sis pobecel a jedem dal ....
    Poděkovat autorovi 0
  • Už se to nebude opakovat. Čekám na poutavé postřehy z 203ky
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ve FF byl schválen k instalaci FW. 199 a nově i .201, .203 zatím nic a přibyla verze . 213
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 2. March
    checht to je pindů.. kdyby tu měly být postřehy z 203 tak ještě 2 měsíce tu nebude ani řádka.. :smile:

ve FF je teď peknej binec
    Poděkovat autorovi 0
  • No pokud 203 přinesla jen záplaty tak se tu opravdu nemusí nic objevit.. Spíše pokud by se objevily nové chyby. Ale doufejme že se bude spíše ladit než kazit. Už toho myslím bylo dost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zajímavé.. Verzi 201 ve ff schvalenou k instalaci mám 203 nikoliv..
    Poděkovat autorovi 0
  • lub napsal(a):

Zajímavé.. Verzi 201 ve ff schvalenou k instalaci mám 203 nikoliv..

lub mohu začátečnícký dotaz, co je "ff" zkratkou řečeno, dík za osvětlení. ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad v nějakém fw ještě přijde nějaké vylepšení kromě bezpečnostních záplat, aby se člověk zase mohl na novou verzi těšit :blush: Vím, možná jsem náročný, ale když Xiaomi umí updatem dodat 4K60 a 960fps video, Huawei by mohla s něčím taky překvapit...
    Btw. video 4K nepoužívám, ale člověk je rád za jakékoliv vylepšení, které není jen přidávání/opravy bugů a bezpečnostních záplat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já 4K video např používám, nakolik FullHD vypadá jako upscalované 1280x720 a elektronická stabilizace způsobuje "plavání", ergo pro mě nepoužitelná.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.