Koupit či nekoupit? Huawei Watch GT

upraveno 27. February v Huawei Watch GT
Výhody a nevýhody?
Štítky:

Komentáře

• Solory  
    upraveno 27. February
    Měl jsem od prvních "hodinek" od Sony, přes Gear 1, Sony 2, 3, Hulahej 1,2 a každé měly něco super a něco, proč šly z domu. Sony 1 měly úžasnou komunitu nadšenců, Gear1 foťák, displej, ale alergii na jakoukoliv vlhkost a jine telefony než samsung, ze Sony bych si nechal displej (obyč LCD s reflexní vrstvou, vždy dokonale čitelný, perfektní výdrž), Huawei Watch2 díky WearOS neomezené možnosti pro blbnutí, nastavování, tvorbu vlastních ciferníků, spojení s telefonem když ležel doma na stole a já byl v práci, super je handsfree v autě a Googlepay, ale výdrž s bídou jeden den (denně hodina sportu s GPS), nespolehlivé notifikace, zpomalování systému.
    Takže Watch GT:
    + výdrž (nemám strach, že večer nedám hodinky na krmítko), spolehlivé notifikace, veliký displej, vzhled, slušná GPS, vydržely dvě hodiny wellnes a že jsem si to užil...
    - pokud chcete chytré hodinky, tyto to nejsou, minimum funkcí, nepodporují hrudní pás, ANT, nemají allways on displej ikdyž oled k tomu vybízí (snesu o dva dny horší výdrž, když budou zobrazovat jen čas a datum ale pořád, s možností pro uživatele to vypnout), v další verzi chci reprák a mikrofon na handsfree, NFC pro platby s Gpay. Za 3600 super (mp, prý rozbalené ale byly origo balení)
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 27. February
    Vyhody:
    super vydrz na baterii
    design, jsou moc pekne
    nabite za hodku na 14dni
    povedny displej
    vhodne pro amaterske sportaky

Nevyhody:
    zacly me proste nudit
    Poděkovat autorovi 1
  • HugredHugred  
    upraveno 1. March
    Nevýhody:
    - nedajú sa spojiť s inými perifériami
    - neexistujúci export do iných apps
    - sú kvôli HW spomalenejšie oproti iným
    tieto nevýhody podľa osobných preferencií:
    - nedá sa ovládať hudba
    - nemožnosť nejako upravovať watchface, tie patria k úplne nudným a nevzhľadným
    - chýbajúci plánovač alebo kalendár
    - chýbajúce AoD

Výhody:
    + určite je to výdrž na jedno nabitie
    + vzhľad
    + sú vodotesné
    + dobrý hw na meranie rôznych aktivít
    + pekný a veľký displej aj dobre čitateľný

Ale prečítaj si recenzie.
    Poděkovat autorovi 3
  • Mám je už asi půl roku a po té době mají jedno plus - výdrž baterie a spoustu mínusů. Už bych si je znova nekoupila.
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě splňují vše co jsem od nich očekával.. Funkční a odolný sportester, s perfektní výdrží baterie. Nechápu proč to někdo má tendenci srovnávat se smartwatch, které fungují jako klon mobilu. Na netu je vše jasně popsáno a víte přesně do čeho jdete.. Mám ještě Garmin Phoenix 5 ale tyhle mám radši. Gt si na nic nehrají..
    Poděkovat autorovi 2
  • Přesně. Co mají umět, umí dobře. Taky naprostá spokojenost. A že komunikují jen s Huawei zdravím? Pro mě jedině dobře. Alespoň nemám na každé příslušenství(váha, band 2 pro) jinou app
    Poděkovat autorovi 4
  • Ja som spokojný a tiež ma zaujíma kam to Hujahej posunie.Kedže sme tzv betatestery
    Poděkovat autorovi 0
  • Jednoznačně nekupovat
    Po 3 dnoch nošení.
    IMG_20190406_095234_423.jpg
    1564 x 1564 - 395K
    IMG_20190408_124152.jpg
    2736 x 3648 - 2M
    Poděkovat autorovi 0
  • @EDVONC ... tys to musel mít strašně stáhnutý ten pásek !!! Používám hodinky každý den ,ale tohle ani náznakem . Mám je volnější na ruce a aji tak senzor na tep funguje bezproblemu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hodinky, díky dobíjení jednou za týden, nesundávám z ruky. Po prvním týdnu používání jsem také vyměnil pásek, teď mám milánský tah a nemám problém.
    Poděkovat autorovi 0
  • Remienok som taktiež vymenil, tiež som mal reakciu na ten pôvodný silikónový. Objednal som kožený 22 mm sedí perfektne a žiadny problém - hodinky mam na ruke takmer nonstop.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně. Vyměnil jsem silikon a pohoda
    Poděkovat autorovi 1
  • Nejaká alergicka reakcia za ktorú huawei nemôže.To,že si mal moc stiahnutý remienok a tým sa Ti kože potila a nevetrala je len Tvoja chyba.
    Poděkovat autorovi 1
  • Já nosím hodinky nonstop, občas jsem míval zarudlou kůži... Od doby, co je do sprchy sundávám, při tom umyju ruku pod hodinkami a ob den či dva umývám odspodu hodinky i s řemínkem, tak mám po problému...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.