Problémy se zvukem při nahrávání koncertů

Zdravím,
koupil jsem Huawei P20, má to opravdu skvělé video i v noci, což jsem chtěl kvůli nahrávání koncertů a parties. Obraz je skvělý, ale zvuk tragédie, jakmile začnou basy (u fakt nahlas hrajícícho aparátu), celý zvuk se jakoby stáhne, a jakmile přestanou hrát, naopak hlasitost vystřelí (něco jak kdyby tam byl limiter). Dá se to nějak vyřešit? Díky za odpověď.

Komentáře

• Marek_BMarek_B  
    upraveno 25. February
    @Dave79 Tak to je jedna z věcí, která mě zklamala ihned po koupi P20 Pro, neboť se hodně pohybuji na live akcích (v létě). Při nahrávání příliš "zaberou" kompresory a zvuk je příšerný, přesně jak píšeš.
    Řešení žádné není, jedině by musel Huawei opravit ve FW. Je to jen otázka softu, resp. pouze citlivým a přesným nastavením kompresorů, což by měla být pro vývojáře celkem maličkost. Mikrofony má P20 Pro v cajku.
    U nového fw195 jsem to však ale ještě neměl možnost vyzkoušet a nevím, jaký máš ty FW.

Rád vzpomínám na telefony Nokia, který točily zvuk dynamicky i zvukově ve špičkové kvalitě a už v tý době ve stereu.

Edit: moje citace tebou podaného problému z léta 2018 :wink:

"2. Zvuk u pořízeného videozáznamu z hlasitého prostředí (koncert apod.) je příšerný, vlastně skoro nepoužitelný. Zvuk tzv. houpe zásahem kompresoru. Opět u P9 Plus mnohem lepší. Na novém FW 131 ještě nezkoušeno."
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.