Huawei Nova 3 s finálním Androidem 9.0 Pie | EMUI 9.0.0

Před několika týdny jsme spustili veřejné testování operačního systému Android 9.0 Pie | EMUI 9.0.0 pro model Huawei Nova 3, před dvěma týdny už jsem pak do svého telefonu nainstaloval finální verzi této aktualizace a pokud se nic nepředvídatelného nestane, pak se během těchto dní aktualizace začne objevovat také ve vašich telefonech. Huawei Nova 3 patří k nejoblíbenějším telefonům v našem portfoliu a tento přístroj skvěle fungoval už s předchozí verzí operačního systému Android. Po aktualizaci se můžete těšit na několik změn, nově můžete v telefonu například sledovat kolik času se svým přístrojem strávíte. Telefon je nadále velmi rychlý a nabízí skvělou výdrž na jedno nabití, tyto jeho výhody zůstaly zachovány beze změn. Jak jste spokojeni s finální verzí Androidu 9.0 Pie pro model Huawei Nova 3?

image
image
image
Štítky:
«13456718

Komentáře

• Mám pár dní a zatím mi přijde ještě pocitově o něco lepší než beta. Oproti betě je opravený chromecast, jiné chybky jsem si snad nevšiml ani na betě, takže spokojenost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak si vede killování aplikací na pozadí? Někdo zmiňoval že v betě to nebylo to pravé.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak jsem zabrousil po delší době na huafan a co nevidím vyšla 9. Zkusím mobil a nabídnuta, staženo a nainstalováno celkově za cca 10 minut.
    Zatím jediné čeho jsem si všiml, že vzhled je malinko odlišný od 8 a rozházelo mi to ikony rychlých voleb jako zapnutí/vypnutí wifi bluetooth a podobně
    Teď čerstvě nainstalováno takže jsem zvědavej, jak to bude fungovat
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak super. Me sice aktualizaci jeste nenabizi, ale to prijde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přece teď jsem obdržel aktualizaci na A9 , číslo aktualizace 131. Právě stahují.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. February
    Ta aktualizace je nejak rozlozena do vice vln?
    Poděkovat autorovi 1
  • @Mr.Oizo Těžko říct. V betě mi nevydržel pouze ESET, jinak všechno při nastavení baterie drželo. Plnou verzi mám od soboty a zatím mi to ESET ani jednou nekillnulo...
    Poděkovat autorovi 0
  • pogo8303 napsal(a):

@Mr.Oizo Těžko říct. V betě mi nevydržel pouze ESET, jinak všechno při nastavení baterie drželo. Plnou verzi mám od soboty a zatím mi to ESET ani jednou nekillnulo...

vazne ti beta nekillovala aplikace?Tak to nechapu,chrome po par minutach opet nacita stranky,YT to same,vlastne skoro vse
    Poděkovat autorovi 0
  • @hoods Popravdě YT moc nepoužívám a Chrome otevřenej nenechávám. Notify&fitness pro amazfit bip se mi ani jednou nevyplo, daily pic pro denní změnu bing tapet taky fungoval.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak je to s launcherem, jsem zvyklý na Novu a nerad bych měl možnost jen používat ten od Huaweie. Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. February
    @Jindrar Nijak to není, to platí jen pro čínskej trh.

btw- už se nemůžu dočkat! Beta je fajn, ale už se těším na notifikaci o dostupnosti finálky! V tu chvíli nečekám ani minutu a stahuju! :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jindrar napsal(a):

Jak je to s launcherem, jsem zvyklý na Novu a nerad bych měl možnost jen používat ten od Huaweie. Díky

Včera nainstalováno a launcher mám pořád normálně Nova Launcher, nic se nezměnilo, normálně to funguje, gesta, všechno jako předtím, přestal mi akorát fungovat widget hodiny.. dá se přepnout klasicky výchozí launcher na jakýkoliv jiný jako předtím.. takže nevím, co hrozili, že zakážou alternativní launchery, každopádně zatím (od včera - takže ještě neotestováno na 100%) to funguje v poho.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jinak první zásadní poznatky - nahrávání hovorů přes aplikaci ACR funguje stále (hrozili, že nahrávat hovory bude rovnou v systému Android zablokováno) a druhý poznatek - u vyzvánění se stále nedá kapesní režim vypnout (ta volba tam stále není a je očividně v defaultu pořád zapnutý) - tj. v kapse mi to zvoní a přidává hlasitost až do aleluja.. než to vytáhnu z kapsy, řve jak na lesy.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jiri_cz  
    upraveno 15. February
    Jeden můj poznatek: nefunguje mi zamykaci obrazovka typu Magazin (nemění se mi tapety, ale drží to pořád tapetu, kterou tam dám). Nepomůže ani změna tématu nebo restart. A dále není moc hezký, když stáhnu dole notifikační lištu s rychlý přístupem a v horní části, kde jsou hodiny atd je černý pruh (u A8 byla v tomto místě normálně lišta v barvě celého rychlého přístupu.
    Poděkovat autorovi 1
  • Muze prosim nekdo otestovat treba chrome nebo jiny prohlizec,zda se udrzi v pameti aspon dele jak 10min(tzn. ze nebude refreshovat stranky)?
    Poděkovat autorovi 0
  • GabbeGabbe  
    upraveno 15. February
    Prišla už aj mne aktualizácia, zatiaľ nesťahujem, uvidím ako mi to dlho vydrží...
    Poděkovat autorovi 0
  • @hoods Tak mám aktualizováno a bohužel neudrží se.
    Poděkovat autorovi 1
  • A co ten foťák a podpora elektr. stabilizace ??? asi nic co ???
    Poděkovat autorovi 0
  • no tak to killovanie stránok v prehliadači ani mňa neteší
    Poděkovat autorovi 0
  • @Mr.Oizo diky za koment,tak to me moc nepotesilo,nechapu proc telefon co ma 4gb RAM neudrzi skoro nic v pameti :disappointed:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.