Původní sklo

Zdravím, včera jsem si zakoupil Huawei p20 pro na Mall.cz a již v původním obalu je silikonový kryt a na displayi po strhnutí folie jde vidět, že je tam už nějaké sklo. Moje otázka zní: je potřeba dokupovat lepší ochranné sklo, nebo stačí to původní? Telefon mi občas spadne, ale nejsem žádnej ničitel.

Díky

Komentáře

• lublub  
    upraveno 13. February
    to původní je folie, a klidně ji tam zatím nechej.. pro větší ochranu je ale lepší temperované sklo
    Poděkovat autorovi 0
  • aha, vypadá to jako sklo :D jaké byste mi doporučili sklo, když si chci nechat ten silikonový obal, aby to nezavazelo? Radši nějaké kvalitnější, nemám s tím moc zkušenost. Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • lublub  
    upraveno 13. February
    já používám Nillkin Amazing H+ Pro.. ale musí se hodně přesně nalepit.. není do krajů, takže s krytem zad není problém.. jinač se nepatle a prst krásně po něm klouže..
    Poděkovat autorovi 0
  • @lub s Nilkinem tedy spokojenost? Mam ho tez, ale jeste jsem se neodvazil ho nalepit a prezivam s originalni folii.
    Poděkovat autorovi 1
  • lublub  
    upraveno 13. February
    je a není.. co se týče vlastností tak super! ale mohl být o desetinku dvě větší a rohy méně zakulacené.. doporučuji lepit s rozsvíceným diplejem.. po bokách to je hodně na knop
    Poděkovat autorovi 0
  • Nilkin je dobrý ale malý a musíš mít obal který dost zasahuje do displaye aby dorovnal handicap skla. Ale i tak chybí. Jinak kvalita dobrá. Jen škoda že není větší a nedělá se ve full cover.. Já folii dal ihned pryč. Patla se a pak je displaye špatně čitelný. Teď chvíli jedu úplně na ostro a paráda
    Méně se Patla, krásně klouže prst, dobře se udržuje a parádně vypadá. Jen je třeba dávat více pozor ale vzhled a vlastnosti to vynahradí. Ještě mám ultra slim obal který ani není poznat že tam je tak si připadám jako bych držel mobil úplně bez ochrany. Super. Ale není to pro každého. Když jdu do terénu na ryby vezmu silnější obal. Toť vše
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen Technická, je i full ale z jiného materiálu a patlá se.
    Poděkovat autorovi 0
  • To jo bývá, měl jsem a sedí takřka k okraji ale někdy je třeba použít na vyplnění krajů doplnit tím olejickem co k tomu dávají.. Funguje to ale pak se musí pořádně utrit protože je masný. Stačí jemný film a objet okraje. Pak docela ok a sklo lepí po celé ploše a ne jen po okrajích. Dají se koupit i s oleofobni vrstvou. Dnes to není žádná hrůza
    Poděkovat autorovi 0
  • @xBenny ty prezivas s jednou foliou, ja prezivam od zakupenia s dvomi foliami -:-) a to uz bude pomaly rok
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja ziji odjakziva bez cehokoliv a vzhledem k pohledu na displeji a hlavne , kdyz je slunce je to nej.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně tak. Vždy bez a naprosto spokojený na každém telefonu
    Poděkovat autorovi 0
  • Také teď jedu týden bez a dobrý. Lepší se čistí, nezkresluje, ale obava o poškození tam je. Většinou si věci opatruju, ale náhoda je blbec a pak ty Amoledy jsou dost drahé na výměnu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.