Always on Display - Vždy na displeji

Kromě zbytečného překladu této funkce se chci zeptat. Proč se mi i po hodině procházení nastavení nedaří zapnout zobrazování upozornění, že mi přišlo nějaké upozornění. Například znak messengeru, Whatsappu atd... Pouze mi blikí mini diodka a toho si sotva všimnu, pokud mi telefon leží na stole. Zapoměl jsem na některé nastavení, které by na AOD zobrazovalo upozornění .... Předem děkuju
«1

Komentáře

• AOD nezobrazuje oznámení třetích stran. Jen zmeškaný hovor a SMS. Proto si myslím že kromě hodin které vidíš je tato funkce oproti jiným Samsung, LG atd s Oled displayem zbytečná. SMS už se moc nepisou a tak zůstává jen zmeškaný hovor. Huawei odmítá v tomto něco podnikat. Myslím že se vyjádřil, že to snad není důležité a stačí pouze jim nabízené dvě ubohé oznámení. Jak zkostnatele.
    Poděkovat autorovi 2
  • u AOD jsem se take hodne tesil na vsechna oznameni a dopadlo to jak to dopadlo...
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak to asi AOD vypnu ... To je teda dost velká slabota ... Děkuju za odpověď
    Poděkovat autorovi 0
  • Občas jsem si to také pro radost zapl ale už to nedělám. Žádné oznámení, hodiny naopak tomu říkám pokrok ne druhou. Od lg G6 a Samsung S9plus, kde se ukazovalo úplně vše a ještě jsem si mohl celou obrazovku upravit je to na světelné roky daleko. Dají Oled ale nic z něho nevyuzijou. Trapné na top model a ani nový Mate 20pro žádný pokrok a ani P30 to nebude mit, ani Mate 30 pro, ani P40. A Zapoměl jsem že tyto řady budou stále na elektronické stabilizaci videa při 30 fps.. Bude Kirin 1000,antutu 500000 a video z roku 2010. Teď trochu přeháním ale vzpomeňte si třeba tento rok jestli se něco změní..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak se vsim jedine souhlas, jen ten cas... Kdybys pouzival anglictinu, tak si toho bugu ani nevsimnes :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jenže jsme v Česku a chceme to mít Česky, že. Indové to mají ok. Řekni jim ať si dají češtinu. Nebudou ani vědět, že existujeme. I tržnice v Indii má dvakrát víc obyvatel než ČR. Hihi
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. February
    Díky, vyzkouším. Je tam i možnost dvojím poklepáním probudit displej, tak jsem zvědavej na spotřebu :smile:

ED: Jediné, co s tím nefunguje, tak je zvednutím odemknout. Teď se rozhodnout, co je lepší :mrgreen:
    ED 2: A teďka zjišťuji, že nejde ani čtečka nebo tlačítko power na odemčení. Asi budu muset vypnout dvojím poklepáním odeknout...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem taky zkusil a už je to zas pryč. Otisk pořádně nejde, AOD nereaguje na okolní osvětlení, odemykání ksichtem nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • @tomasz70 Tak ono to bylo myšleno jako narážka, že já radši mám nastavenou ENG protože jako Čech tomu českému překladu stejně někdy vůbec nerozumím :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je pravda, že kvalita překladu, jak v systémů tak v aplikacích je poslední dobou vážně tragická...
    Poděkovat autorovi 1
  • @tomasz70 len by som ťa trochu upravil. LG G6 nemá OLED displej, ale LCD a dokáže toho viac ako pri takmer rovnakej spotrebe energie ako náš AoD...

Plus druhá vec. Neviem odkiaľ máš, že sa SMS moc nepíšu :smiley: Ja ich mám tak 500-600 (stalo sa aj 1300) mesačne :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @lotr_Mates čtečka i power mě teda jdou, pravda, huawei fičurky ne, pro mě osobně to není deal breaker... @xBenny musíš se to naučit používat, čtečku podržet déle, sensor funguje. Co čekáte? Je to appka třetí strany :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • U mě na Mate10P čtečka na odemčení nereaguje, tlačítko power pouze hodilo plochu pro potažením otevřít a ihned zpět AoD.

Jako zobrazuje pěkně tak, jak by si to člověk představoval u Hua appky. Ale zvyk na čtečku a zvednutím rozsvítit jsem nějak nemohl odpárat z hlavy :blush:
    Zajímavá varianta, ale nesedla a šla taky pryč.
    Poděkovat autorovi 0
  • Peter_Kmec napsal(a):

@tomasz70 len by som ťa trochu upravil. LG G6 nemá OLED displej, ale LCD a dokáže toho viac ako pri takmer rovnakej spotrebe energie ako náš AoD...

Plus druhá vec. Neviem odkiaľ máš, že sa SMS moc nepíšu :smiley: Ja ich mám tak 500-600 (stalo sa aj 1300) mesačne :smiley:

OT: já jich mám tak 5-6 měsíčně...

Poděkovat autorovi 0
  • @Petr Kmec ten Oled u lg G6 se mi tam nějak zamichal ale na výsledku to nic nemění že to umí i s jinou technologií a ohledně SMS to beru z pohledu mých známých, kamarádů, kolegů z práce a opravdu je to okrajová záležitost. Já osobně do 5sms měsíčně a to jen odpovídám lidem co mi SMS napíši. Jinak klasicti kecalkove.. Vždyť dat je dost a bere to nula nula nic
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasné, veď ja beriem, že každý z nás telefón (paušál) využíva inak :smile: Ja osobne preferujem SMS, pretože to viem, že príde každému. Keď niekomu napíšem cez dáta (Viber, Messenger, etc.), tak niekedy čakám na odpoveď aj hodinu (niekdy menej, niekedy viac), pretože nie vždy majú všetci zapnuté dáta a podobne... A SMS píšem preto, lebo si nie som vždy na 100% istý, že môžem niekomu zavolať, aby som ho nerušil na porade/pri práci. Toť vše ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • No v dnešní době relativně levných dat asi zpráva o velikosti pár kB nezruinuje tarif
    Poděkovat autorovi 0
  • O to nejde. Dáta vo všeobecnosti síce moc nepoužívam, ale ako hovorím. Pre mňa je rýchlejší kontakt cez SMS/hovor ako cez dáta. Asi mám "pokazených" ľudí okolo, pretože cez dáta sa mi nikdy nepodarí ich kontaktovať vtedy, keď to potrebujem :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to máme asi podobné "pokažené" lidi :mrgreen:
    V důležitějších věcech taky radši spoléhám na SMSku.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.