Huawei P9 lite 2017 dostává pravidelné bezpečnostní aktualizace

Podpora modelu Huawei P9 lite 2017 je dlouhodobě na velmi dobré úrovni, telefon spoléhá na dobře fungující Android 8.0.0 Oreo společně s uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0 a dostává pravidelné měsíční bezpečnostní aktualizace. Lednové záplaty byly uvolněny ještě během minulého měsíce a ačkoliv další změny se v této aktualizaci neobjevily, s podporou myslím můžeme být spokojeni. Sám jsem zvědav, jak dlouho ještě tato úroveň podpory vydrží, po dvou letech od oficiálního představení si ale myslím, že Huawei P9 lite 2017 si právem získal mnoho fanoušků. Telefon byl vždy ve stínu dražších a vybavenějších přístrojů, lidem ale sloužil a slouží dobře. Jaké jsou vaše dlouhodobé zkušenosti s tímto přístrojem? Pokud byste na něm mohli změnit jednu věc, jaká by to byla? Osobně bych už dnes ocenil větší interní úložiště, v roce 2019 se standardem stává 64 GB.


image
DSC_0353.JPG
900 x 598 - 313K

Komentáře

 • Jak píšete 64 gb už teď tam musím mit nainstalované lite verze app
  Poděkovat autorovi 1
 • Dobry,den vim ze to do tehle diskuze asi nepatri ale na mobilu mi vzdycky misto upozorneni vyskočí cislo podle toho kolik tech upozorneni je muzu se zeptat jak to zrusit
  IMG_20190424_225948.png
  1080 x 234 - 262K
  Poděkovat autorovi 0
 • Ano tento telefon používám a je super ale to úložiště bych chtěl opravdu větší
  Poděkovat autorovi 0
 • Lucisek93
  Nastavení>Aplikace a oznámení>Oznámení a stavový řádek>Metoda oznámení

  A tam si vybereš jakou chceš metodu ikony nebo čísla nebo nic.
  Poděkovat autorovi 0
 • Takže asi už žádné aktualizace nemohu očekávat :smiley:
  Poděkovat autorovi 0
 • Telefón mi slúžil 2 roky. Bol som velice spokojný. V podstate mu nemám čo vyčítať všetko čo som potreboval urobil, ale bohužial kvôli internej pamäti a tvrdohlavosti Androidu inštalovať aplikácie iba do internej pamäte, som ho vymenil za P30 lite.
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.