Unlock bootloader help

Dobrý den neporadí my někdo jak odemknout bootloader na huawei p8 lite jak sem se ale dozvěděl tak stranku s bootloader

Komentáře

 • Bohuzel pouze pres placene sluzby (4euro) , viz odkazy

  1. https://hcu-client.com/

  2. https://www.dc-unlocker.com/downloads

  (Popripade udelat downgrade na A5 , rootnout a vytahnout kod z telefonu , nicmene vzhledem ke slozitosti procesu bych radeji doporucil placene sluzby).
  Poděkovat autorovi 0
 • copper  
  upraveno 29. January
  omlouvám se že sem pišu ale je to asi nejnévější tema ohledně unlock BT na P9 lite jsem dostal kod od huawei odemknutí nebyl problem ! na P20 lite se už kod neda sehnat ? nebo jak to prosím je ?
  Poděkovat autorovi 0
 • Kódy už neposkytujeme.
  Poděkovat autorovi 0
 • Huawei sice nepodporuje, ale komunita ano:-)
  Pro P8 lite jde bud zaplatit si soft, co unlock kod vycte (ale je jen pod Windows, ja to potreboval pod Linuxem, nebo udelat rollback na Android 5, v nem jde kod vycist. Sam jsem ho delal a jde to bez problemu (ale trva to tak hodku a ztratis data, takze zalohuj, zalohuj, zalohuj).
  Poděkovat autorovi 0
 • PenguinPenguin  
  upraveno 24. February
  Tak to mě docela mrzí, že už to nejde. Mám P8 Lite 2017 a potřeboval jsem odemknout bootloader kvůli nahrání custom tom. Jelikož jsem narazil na jednu prkotinu pro mě důležitou. Nevím z jakého důvodu, ale na android 8 s emui 8.0.0 mi nejdou vytvořit zástupce kontaktů z messengeru na plochu jako jsem byl doposud zvyklí. A nedohledal jsem nic ani zde na fóru ani strejda Google nepomohl. Nevíte čím by to mohlo být? A omlouvám se, že to píšu sem. Pokud to tu už někde řešeno je.
  Poděkovat autorovi 0
 • Děkuji zkusím to prohledat.
  Poděkovat autorovi 0
 • Ahoj všichni, mám takový problém, měnil jsem na P8lite zákl. desku,ale ta co jsem koupil je čínská verze! Jak jsem se dočetl, potřebuji změnit region(země) tedy z ALE-UL00 unicomelectric/cn(China) nа P8 Lite(ALE-L21) hw/eu(Europe). To prý lze, jen se musí v rootu, změnit oeminfo-cn na oeminfo-eu. Pomůžete mi s tím někdo? díky
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak, jsem již pokročil, unlock code- root, dle hamiho,ale tel. se nerozjede je tam jen logo Huawei. Dostal jsem se do TWRP zavaděče, vymazal jsem cache a nakonec, jsem musel přes ebootloader znovu stáhnout číňany. telef. jede,ale není rootlej.Tudíš jsem zase na začátku. Už jsem toho mnoho načetl,ale nenašel řešení???Nejschůdnější a možná i (fungující)mohlo být toto:https://plus.google.com/+sokkoban Jenže tam jsou již mrtvé odkazy! Opravdu nikdo neporadí, nebo P8lite, již není na programu dne?Felicie,taky není na programu,ale pořád jezdí???. dík za pomoc
  Poděkovat autorovi 0
 • Budu krutě upřímný, ale rootování P8 lite už skutečně není na programu dne.
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.