Aktualizace pro Huawei P20 lite přidává podporu gest

upraveno 19. January v Huawei P20 lite
Huawei P20 lite patřil k nejoblíbenějším telefonům roku 2018 na našem trhu a jsem rád, že také podpora tohoto mobilního telefonu je na velmi dobré úrovni. Telefon je pravidelně aktualizován, s každou novou verzí firmware pak je tento model lepší a lepší. Nejnovější aktualizace obsahuje bezpečnostní záplaty z prosince letošního roku, z mého pohledu je ale důležitější podpora gest. Ta jsou standardně součástí až operačního systému Android 9.0 Pie, v posledních týdnech je ale postupně přidáváme také do telefonů, které spoléhají na operační systém Android Oreo. Na ovládání pomocí gest jsem si zvykl velmi rychle, pořád ale v telefonu najdete také několik dalších možností, jak svůj Huawei P20 lite můžete ovládat. Sám jsem tedy zvědav, kterou možnost nakonec budete preferovat. Já osobně jsem si ale na gesta zvykl (výjimkou jsou telefony, které mají čtečku otisku prstů přímo pod displejem, tam používám samotnou čtečku) a jsem s nimi velmi spokojen. Huawei P20 lite v tomto směru není výjimkou, gesta fungují rychle a spolehlivě. Jaké jsou vaše zkušenosti s touto novou funkcí?

Štítky:

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.