Huawei P smart nyní můžete ovládat pomocí gest

Huawei P smart nepatří v našem portfoliu k nejnovějším telefonům, pomocí aktualizací ale tento telefon průběžně vylepšujeme a snažíme se jej posouvat kupředu. Android 8.0.0 Oreo společně s uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0 fungují v tomto modelu velmi spolehlivě, navíc dochází k pravidelnému uvolňování bezpečnostních aktualizací. Poslední aktualizace navíc do modelu Huawei P smart přidala podporu gest a fungují výborně. Samozřejmě nadále můžete svůj telefon ovládat pomocí navigačního tlačítka nebo softwarových tlačítek ve spodní části displeje, osobně vám ale doporučuji gesta alespoň vyzkoušet. Osobně jsem si na ně zvykl velmi rychle a maximálně mi vyhovují. Jak se vám líbí nejnovější update pro Huawei P smart?

image
image
image
image
Štítky:

Komentáře

• Dotaz, spodní ikony na obrazovce jsou v režimu ovládání gest?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem to, celej nadšenej, zkusil. Ale nadšení mě rychle přešlo - dobře mi fungují jen gesta s tahem zdola nahoru; obě gesta s "vodorovným" tahem mi jen posunují na sousední domácí obrazovku (mám jech celkem 5, funguji v režimu "šuplík"). Tak buď je to rukama, nebo jsem nepochopil, jak ta gesta mají správně vypadat...
    Poděkovat autorovi 0
  • A kam by ses chtěl z domovské stránky vracet, tam už jsi na začátku. Tedy jestli správně rozumím tomu co píšeš...
    Poděkovat autorovi 1
  • Já bych spíše potřebovala poradit s diodou.
    Bliká jen na sms a volání ale messenger ne, ikdyž je v aplikaci led zapla
    Zkusila jsem i placený led manager ,ale funguje jen občas
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

A kam by ses chtěl z domovské stránky vracet, tam už jsi na začátku. Tedy jestli správně rozumím tomu co píšeš...

Bohužel tomu rozumíš... Já věděl, že je chyba mezi židlí a telefonem :blush:
    Tak si tedy zapínám gesta znovu a zvykám si na ně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Poslušně hlásím, že už jsem si skoro zvykl. A jako bonus mám to, že moje ženský netušej, jak to ovládat, a přestaly si telefon půjčovat :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • No super :smiley:

Těším se na další postřehy (a ať jen P smart nechválím, animaci při přechodu na domovskou obrazovku občas nemám úplně plynulou, ale nemohu říci, že by mě to nějak omezovalo).
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobry den, možnost gesta v nabídce 'navigace systemem' u svého P Smartika nemám, ackoliv mám systém aktualni(verze 432). Je potřeba nastavit ještě něco o před tím? Jinak cca před týdnem jsem prováděl tovární reset, nemůže to s tím také třeba souviset?
    Poděkovat autorovi 0
  • Verze 432 se týká customizace; verze FW, který umí gesta, musí být FIG-LX1 8.0.0.168(C432). Podstatná je ta 168.
    Poděkovat autorovi 1
  • @Jozef_HuaFan Poprosím ještě jednou dotaz: Spodní ikony na obrazovce jsou v režimu ovládání gest?
    Poděkovat autorovi 0
  • Těmi spodními ikonami myslíš klasický navigační panel s tlačítky Zpět, Home a Naposledy spuštěné? Tak ten v režimu gest zmizí. Jestli ale myslíš ikony v "docku", tak ty tam zůstávají.
    Poděkovat autorovi 0
  • @vovi
    Ikony v "docku".
    Na Mate10P a použití gest ikony nesjednou až dolů a nezobrazí se jejich popisek, jakoby pořád systém držel místo pro navigaci třemi tlačítky nebo jedno tlačítko. Když je volba pohybu 3 tlačítky nebo jedním aktivní a nastaví se schování nebo automatické schování, tak ikony sjednou a zobrazí se popisky. Takže asi další chybka A9 pro Mate10P.
    Poděkovat autorovi 0
  • vovivovi  
    upraveno 14. January
    @lotr_Mates
    Tak tady se to chová stejně u gest i u schovávacího panelu - dock sjede dolů a zobrazí se popisky ikon v něm. Pokud je navigační panel vidět, jsou ikony v docku bez popisků.
    Poděkovat autorovi 1
  • Mam verzi systemu 162 a hlasku, ze mam system aktualni. Kdy bude dostupna aktualizace s gesty?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus stáhnout nejnovější kompletní balík.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, dostupna verze 170. Diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Konečně jsem užitečný :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak gesta nastaveny a mohu potvrdit, ze ovladani telefonu je jednoduzsi, ba co vice intuitivnejsi. Takze mohu vrele doporucit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Po delsim uzivani telefonu skrze gesta bych uz nikdy nechtel zpet standardni tri "tlacitka". Opravdu ovladani je jednoduche a navic mate obsah na celem displayi.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.