Huawei P20 lite - nahrávané video na Messengeru se seká

Ahoj,
koupil jsem si fungl nový Huawei P20 lite, nainstaloval nejnovější Messenger, ale když chci na Messengeru nahrát video s nějakým filtrem, tak mobil opožděně reaguje na pohyb obličeje a výsledek je hrozný. Vím, že je to prkotina, ale nevíte někdo prosím, co s tím?
Mám přitom zaplé pouhé minimum aplikací. Dříve, na poněkud slabším telefonu (Samsung Galaxy J5), mi tyto filtry fungovaly naprosto v pohodě.
Díky, Boris.

Komentáře

• Ahoj v tomto pripade je podla mna problem v aplikacii messenger , kedže máď teraz najnovšiu verziu nemusia tam mať vychytanne veci.. Skus prejst do Nastaveni / aplikacie / messenger / uložisko a vymazať medzipamäť a cachhe.. Ak to nepomôže skus odinstal appku messenger a nainstalovať znova :;) ..Daj vedieť či to pomohlo .
    Poděkovat autorovi 0
  • To samé se mi děje na Huawei P9 Lite a dokonce jsem to zaregistrova, i když ne tak výrazně, na Huawei P30, ale je zajímavé, že třeba na tabletu od Vodafonu nebo na starším mobilu od Samsungu to vůbec nedělá, ty masky sedí na obličeji jako přibité.
    Jinak jsem za celou tu dobu nezjistil přesně čím to je, ale párkrát se mi stalo, že když jsem měl vypnutá data, tak to běželo bez problému, ale ne vždy to tak bylo... ale P9 Lite se mi seká celkově, jako by nestíhal, ale přitom procesor neběží na maximum, nepomohlo ani tovární nastavení.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.