"Dobyvatel"

"Dobyvatel"
na mobilním zařízení "Huawei P20 Lite"

Vědomostní hra, která tu je s námi už od roku 2011 se v roce 2016 prošla několika velkými změnami ze strany maďarského studia THX Games. Do hry bylo přidáno několik dalších prvků a hra se stala dostupnou i na mobilní telefony.
A o co ve hře vlastně jde? Proti sobě stojí tři hráči, jejichž cílem je získat co největší počet území, za které postupně dostávají body.
V jednom kraji, který si buďto vyberete nebo dostanete (záleží, jestli hrajete klasickou dlouhou hru nebo rychlou hru) postavíte svůj hrad. Hrad má 3 věže, které představují vaše životy. Pokud chcete získat protivníkův kraj, musíte správně odpovědět na vědomostní otázku a jestliže ta otázka je lehká (např. v jaké zemi leží Paříž?), tak i co nejrychleji! Nejste-li si jisti vaší odpovědí můžete použít tzv. pomocníky: "Kladivo" - 50:50 ,"Hlas lidu" - nejčastější odpověď hráčů, kteří už otázku dostali před vámi nebo "Magická křídla" - dopraví vás kamkoliv budete chtít. Hra je na mobilní zařízení skvělá a určitě vám zkrátí čas (i kdyby to bylo při hodině Češtiny! :) ).

Hodnocení: 99%
Cena hry na Obchod Play: Zdarma
Vyžaduje Android v.4.0 nebo vyšší.
Podporované jazyky: čeština, angličtina

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.triviador.trcz&hl=csimageimageimageimageimageimageimage
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.